Е-комерція

Онлайн-​продажі Adidas виросли у вдвічі

16:06, 10/08/2020

Adidas відзвітував про падіння багатьох показників за квітень-червень. Проте були та позитивні моменти. Бренд істотно наростив продажі своїх товарів в Інтернеті.

З відновленням роботи офлайн-магазинів компанія Adidas побачила “світло в кінці тунелю”. Так сказав голова компанії Каспер Рорстед, коментуючи фінансові результати за II квартал.

Через негативний вплив пандемії виторг Adidas скоротилася на 32%. Продажі бренду знизилися на 33%, у конкурента Reebok падіння склало 42%. В першу чергу, це пов’язано із закриттям магазинів і з падінням трафіку в тих торгових точках, що встигли відкритися заново.

Однак компанія спостерігала стрімке зростання продажів в онлайні — digital-платформи (власні та партнерів) забезпечили більше третини всього торгу. Продажі на власних інтернет-майданчиках (DTC) зросли на 93%.

Пік популярності e-commerce припав на квітень і травень, коли продажі росли тризначними темпами — інформує new-retail.ru.

Найсильніше коронавірус вдарив по бізнесу в Латинській Америці (- 64%) і в країнах, що розвиваються (-60%), проте та інші регіони не могли похвалитися гарною динамікою: – 40% — в Європі, – 38% — у Північній Америці та – 34% — в Росії/СНД.

До кінця червня працювали 83% магазинів Adidas, і хоча їх трафік залишається нижче торішнього рівня, компанія відзначає вищу конверсію — в основному споживачі приходять з твердим наміром що-небудь придбати.

Джерело: New Retail