Е-комерція

OLX провів великий ребрендинг

10:41, 29/04/2020

Компанія OLX представила новий логотип, слоган, оновила стиль сайту і мобільного застосування. Про це розповіли в пресслужбі компанії. Всю нову айдентику розробило міжнародне агентство Design Studio.

Логотип

Оновлений логотип став динамічнішим і яскравіше. У колірній гамі переважає бірюзовий колір.

«В оновленому логотипі також зображається нова філософія платформи – прагнення майданчика допомагати користувачам приймати розумні рішення і втілені в логотипі можливості широкого вибору».

Слоган

Новий слоган компанії – «OLX ЗНАЙ ДЕ». Він прийшов на заміну фразі «ОLX ЗНАЙДЕТЬСЯ ВСЕ».

За словами Олексія Ломоносова, директора з маркетингу OLX, нове позиціювання відповідає тому, що кожен користувач може знайти те, що йому потрібно.

Сайт

Кардинально змінився сайт OLX. Як розповіли в компанії, візуальний стиль і тональність вибрали орієнтуючись на всі вікові категорії.

оновлений сайт

Додаток

Зміни торкнулися мобільних додатків OLX для iOS і Android. Вони стали зручніше у використанні: сортувати результати пошуку тепер можна відразу на сторінці пошуку, функціональною стала і панель створення оголошень. Надалі, компанія планує додати додаткові функції.

Новий інтерфейс програми OLX

«Ребрендинг – це відмінна можливість показати нашій аудиторії, що ми уважно прислухаємося до неї й намагаємося забезпечити кращий клієнтський досвід. До того ж в цей непростий період особливо важливо підтримати наших користувачів – покупців, приватних продавців, підприємців, постачальників послуг, ріелторів, претендентів, роботодавців», – Катерина Онищенко, CEO OLX в Україні та Центральній Азії.

Показники за 6 років роботи платформи

З моменту запуску у 2014 році, платформу відвідали 11,6 млрд раз. Користувачі опублікували 250 млн оголошень і подарували 1,4 млн товарів.