Люди Е&L

Olesya Marchuk & LUKI_BAG SS 2021 презентували колекцію “Безпека руху”

13:49, 12/10/2020

9 жовтня в рамках Lviv Fashion Week у !FEST republic український бренд Olesya Marchuk в колаборації з брендом сумочок LUKI_BAG представить колекцію SS 21 «БЕЗПЕКА РУХУ».

Колекція Olesya Marchuk SS21 створена для активних жінок, які плекають довголіття: піші прогулянки містом та індивідуальність.

Візитівкою бренду стала футболка з центральною лінією вздовж спини та спереду. Дизайнерка продовжила її трансформацію у колекції SS 21. Сукні, сорочки, блузки та верхній одяг створені на базі одного лекала футболки.

У колекції представлено 14 образів, які гармонійно між собою поєднуються та створюють капсульний гардероб: вільного крою штани, спідниці, шорти, блузки та сукні з підкресленою лінією талії та масивними накладними кишенями, обрізані і подовжені в асиметричних лініях жакети,  плащі та куртки.

В основі кольорової гами – темні тони (чорний, темно-синій, темно-зелений, сірий), які вибухають яскравістю при русі (білий, жовтий, оранжевий і зелений). Це темне море, в якому при русі з’являються кольори його мешканців. Родзинкою колекції є світловідбиваюча портупея-жилет, що асоціюється з силуетом медузи вночі.

“На створення колекції мене надихнула медуза, яка попереджає про свою присутність у нічному морі. При виготовленні одягу використано світловідбиваючі елементи, що символізують тонкі нитки яскравого світла у темній морській воді. Світловідбиваючі елементи покликані попереджати про себе в темну пору доби, забезпечуючи безпечний рух у потоці велосипедистів, автомобілів, самокатів тощо” – розповідає дизайнерка та засновниця бренду Олеся Марчук.

Бренд Olesya Marchuk дотримується приципів відповідальної моди, саме тому партнером показу обрано бренд аксесуарів LUKI_BAG. Авторські сумочки дизайнерки аксесуарів Zoryana Lukyanova створені з любов’ю до природи і довкілля, адже при виконанні використовується принцип апсайклінгу.

“Ми співпрацюємо з виробниками шкіряних виробів, які люб’язно віддають нам залишки шкіри, які б мали стати сміттям, а натомість отримують нове життя. Обрізки стають китицями, ручками та шлейками авторських сумочок і рюкзачків. Завдяки техніці змішування фарб по тканині кожен виріб є унікальним та неповторним. Щоразу це нова взаємодія кольорів між собою, нові відтінки та їх плавне перетікання” – коментує дизайнерка та засновниця бренду LUKI_BAG Зоряна Лук’янова.

Сумки виконані як з однотонних тканин з абстрактним малюнком фарбою, так і з тканин із готовим принтом. Кожна замовниця сама обирає кольорову гаму, в якій буде виконана її сумочка. Завдяки гарячому просушуванню повітрям фарба глибше проникає у структуру тканини і надає їй стійкості.

На сьогодні налічується 4 лінії LUKI_BAG: прямокутні клатч та косметичка, пірамідка у формі рівнобедреного трикутника, квадратний наплічник. Геометрія форм – це про LUKI_BAG.

Аксесуари LUKI_BAG гармонійно доповнюють образи нової колекції Olesya Marchuk.