Е-комерція

Off-white не залишає спроби зареєструвати червону стяжку

14:10, 28/07/2021

Off-white не залишає спроби зареєструвати червону стяжку у вигляді торгової марки з 2018 року.

Про це повідомляє Телеграм канал Fashion Law.

У грудні 2018 бренд отримав першу відмову, тоді експерт знайшов аж 3 причини для відмови:
(1) Off-White не перші додумалися отримати права на пластикові стяжки – вже зареєстровано 2 “схожі” марки;
(2) Червоний колір, який Off-White заявив в марці, «не рахується відмітним» – споживачі не асоціюють цей дизайн з брендом;
(3) Дизайн схожий на функціональний, а не декоративний, тому повинен захищатися патентом, а не торговою маркою.

Влітку 2019 юрист бренду писав заперечення на тему «чому стяжка не вважається функціональним елементом». У процесі він, мабуть, забув про двох інших причинах, бо експерт USPTO видав другий відмова в реєстрації через те що бренд так і не надав докази, що споживачі асоціюють червону стяжку з Off-White.

Зараз Off-White подали нові аргументи на користь реєстрації. У своїй відповіді юрист стверджує, що реклама, статті в ЗМІ та підтримка з боку селебріті зробили червону стяжку символом бренду і по ній все можуть визначити Off-White. Більш того юрист порівнює червону стяжку з логотипами інших модних брендів. Якщо споживачі готові купувати взуття і сумки тільки через наявність червоної стяжки, то чим це відрізнятися від звичайного логотипу? – запитує юрист Off-White.

З одного боку, Off-White дійсно доклали багато зусиль до реклами своєї червоної стяжки. Можливо у вас інше враження, але я при вигляді стяжки на взуття буду думати, що це взуття Off-White або якась колаборація з цим брендом. З іншого – це дійсно досить складна для реєстрації марка і якщо USPTO все ж пропустять марку, це буде великою перемогою для юристів Off-White.