Логістика

Нові реалії логістичної галузі 2020 з точки зору групи “Рабен”

12:12, 19/02/2021

2020 рік увійде в історію як складний період для багатьох галузей. Пандемія COVID-19 змінила світову економіку і спосіб ведення бізнесу. Попри це, Група “Рабен” закінчила попередній рік з виторг, яка перевищила 1,26 млрд євро. У компанії сфокусувалися на тому, щоб забезпечити безпеку своїх співробітників, безперервність процесів доставки та впровадити важливі інновації

Реалії минулого року вимагали від логістичної галузі гнучкості й оперативної адаптації до нових швидко мінливих умов. З самого початку Група Рабен приділяла найбільшу увагу, з одного боку, безпеки і охорони здоров’я своїх співробітників і підрядників, а з іншого, забезпечення безперервності діяльності та надання послуг на максимально високому рівні.

Компанія вважає минулий рік успішним, з виторгом на рівні 1,26 млрд євро. Основними галузями, які компанія обслуговувала в 2020 році, були продовольча (30%), споживчі технології (21%), автомобільна промисловість (17%), роздрібна (12%) хімічна (11%), непродовольча (споживчі товари повсякденного попиту) ( 9%). У європейській логістичної мережі найбільшу частину послуг, які надаються Групою Рабен, складають автомобільні перевезення (66%), за ними слідують контрактна логістика (13%), повнокомплектні перевезення (8%), фреш логістика (8%), послуги ведучого логістичного оператора (4%), а також Море й Авіа (1%). 

“2020 рік був сповнений викликів. Те, що сталося на транспортному ринку в цей період, буде мати значний вплив не тільки на 2021, але і на всі прийдешні роки. Вся наша команда докладала чимало зусиль, щоб логістика не зупинялася, а також підтримувала наших клієнтів і допомагала доставляти необхідну продукцію. – поділився своїми висновками Евальд Рабен (Ewald Raben), генеральний директор Групи Рабен. – Спочатку нова ситуація викликала суттєве занепокоєння, але ми почали міркувати над тим, які можливості пропонує нова реальність, що ми можемо зробити краще, як ми можемо розширити портфель наших послуг. У нашому випадку пандемія сприяла потужному впровадження діджіталізаціі процесів, прискоривши створення безпаперової логістики та ввівши послугу PCD, тобто підтвердження доставки за допомогою фото. Я впевнений,що правильний підхід до кризової ситуації, з урахуванням продуманої стратегії, може стати можливістю”.

Raben в Україні

У 2020 році “Рабен Україна” відзначила свою 17-ту річницю діяльності. Компанія продовжує розширювати свій портфель послуг і клієнтів, орієнтуючись на цифрові рішення.

“2020 змусив вийти за межі можливого, навчив знаходити оптимальні рішення. Ми поступально рухаємося в напрямку інновацій, автоматизації процесів і діджіталізаціі робочого простору”, – коментує Інна Очеретна, генеральний директор компанії “Рабен Україна”.

Компанія впровадила і послідовно вдосконалює систему електронного документообігу з використанням електронних договорів, рахунків, актів виконаних робіт. Станом на кінець 2020 року до 70% документообігу клієнтів переведені на електронну платформу.

“Працює ціла команда, яка переконує контрагентів використовувати електронні документи. Намагаємося переконати, що це зручно і вигідно. Демонструємо як працює електронна система, навчаємо. Цифровізація навіть на рівні первинного документообігу дозволяє скоротити витрати в шість разів”, – додає Інна Очеретна, генеральний директор компанії “Рабен Україна”.

У першому півріччі командою “Рабен Україна” спільно з провідними міжнародними клієнтами успішно реалізовано кілька проєктів, що дозволило забезпечити максимальну інтеграцію системи окремо взятого клієнта в нашу систему WMS. Також був повністю автоматизований процес передачі інформації кур’єрським службам доставки шляхом введення програмного продукту – Last Mile Connector – інноваційного рішення для складської інфраструктури.

Розпочато роботи по розширенню на 70% зони для зберігання товарів в умовах контрольованого температурного режиму (+ 14-18° C). Завершення робіт заплановано на травень 2021 року.

Завдяки зусиллям команди міжнародної дистрибуції, перевезення вантажів у напрямку Польща-Україна виросли в 4 рази. Відповідно, підвищилися й обсяги митного очищення імпортних вантажів на базі консолідаційної платформи “Рабен Україна” у Львові.

Збільшилася кількість залучених перевізників, а також зроблено серйозний крок вперед на шляху впровадження послуги ETA (очікуваний час прибуття) – інструменту, який в режимі реального часу прогнозує точний час доставки вантажу (час розраховується на основі даних GPS).

інновації

Група “Рабен” фокусується на диджиталізації на багатьох рівнях, від фізичних процесів до роботизації офісної діяльності за допомогою RPA (роботизація бізнес-процесів). У сфері автоматизації впроваджуються передові IT-рішення, такі як платформи, що надають інформацію клієнтам в автоматичному режимі і відображають ETA (очікуваний час прибуття). У сфері автоматизації складів і робототехніки процеси впровадження включають застосування пристроїв, що вимірюють вантажі, автономні або напів-автоматизовані навантажувачі, “коботіческіе” маніпулятори, датчики системи інтернет-управління приладами (IoT) і багато інших рішень, які підвищують ефективність складських і транспортних процесів. У сфері RPA слід зазначити впровадження роботизованого програмного забезпечення,

В інтересах безпеки доставки під час пандемії і для дотримання рекомендованого відстані між особами, які беруть участь в доставці, Група “Рабен” ввела нову послугу для збірних консолідованих вантажів під назвою PCD (Picture Confirming Delivery / Підтвердження доставки за допомогою фото), яка полягає в безконтактному підтвердженні доставки за допомогою фотографії. Завдяки автоматичної реєстрації даних, не тільки за зовнішнім виглядом вантажу, але також дати, часу і місця доставки і навіть реєстраційного номера вантажного автомобіля, стає більш імовірним для відправника і одержувача той факт, що доставка була виконана в вказане місце і час. Клієнт може відразу побачити підтвердження доставки на платформі myRaben в модулі myTrack & Trace.

Здійснюючи моніторинг прискореної діджіталізаціі сектора B2B і з метою задоволення очікувань споживачів, компанія запустила свій новий веб-сайт в жовтні, який надає можливість використовувати його також і в автономному режимі. Завдяки інтуїтивно зрозумілому меню відвідувачі мають легкий доступ до зони споживачів і платформі myRaben.com. Сайт містить велику кількість інформації і додаткових матеріалів щодо рішень для різних галузей. Це дозволяє швидко зв’язатися з особою, яка відповідає за роботу з клієнтами.

Корпоративна соціальна відповідальність

Група “Рабен” вже багато років займається і просуває діяльність в сфері корпоративної соціальної відповідальності. Корпоративна соціальна відповідальність – невід’ємна частина ДНК сімейної компанії, заснована на системі цінностей. Компанія підходить до концепції КСВ комплексно, інтегруючи соціально відповідальну діяльність в бізнес-стратегію. Також в умовах пандемії Група “Рабен” не могла залишатися осторонь потреб тих, для кого допомогу в нинішній ситуації має найбільше значення. Компанія займалася благодійними перевезеннями, допомагала медичному персоналу і активно підтримувала продовольчі банки. Загалом Група “Рабен” по всій Європі допомогла доставити 6 млн масок для обличчя, 250 тис рукавичок, 100 тис захисних костюмів, медичних очок і козирків,

Піклуючись про більш сприятливому і екологічному майбутньому, з 2014 року компанія проводить кампанію “e-invoice = higher culture” (електронний рахунок = вища культура), яка заохочує клієнтів використовувати електронний документообіг, пропонуючи висадити дерева від імені тих клієнтів, які вирішили перейти на електронну систему. У минулому році в Польщі і Україні було висаджено понад 2100 дерев. Всього на сьогодні компанія висадила майже 16 000 дерев, що дозволить нейтралізувати близько 12 000 тонн СО2 за їх життєвий цикл.

Більш того, піклуючись про природне середовище, Група “Рабен” поступово прибирає папір зі своїх процесів з допомогою таких проектів, як Order-2-Cash або Paperless. Група також підписала свої перші контракти на поставку зеленої енергії в 2021 році. За підрахунками, це призведе до зменшення викидів CO2 в Scope 2 приблизно на 80% в порівнянні з попереднім роком, з огляду на всі об’єкти компанії.

Група “Рабен” – логістичний оператор, який вже 90 років співпрацює з підприємствами, які користуються комплексними логістичними послугами на умовах аутсорсингу. Група Рабен, сповідує принцип “Ваш партнер по логістиці” і пропонує наступні послуги: контрактна логістика, транспортна мережа (внутрішня, міжнародна і східна), фреш логістика, FTL і інтермодальний транспорт, морські та авіаперевезення. Має представництва в 13 країнах Європи. У компанії працює понад 10 000 працівників. Складські потужності становлять близько 1 200 000 м², автопарк нараховується 8500 транспортних засобів. Група є соціально відповідальною, зосереджуючи свою увагу на освіті, безпеки та екології. Додаткова інформація на сайті: www.raben-group.com.

“Рабен Україна” працює на ринку логістики з 2003 року. Компанія пропонує повний спектр логістичних послуг для контрактної логістики, міжнародних і внутрішніх перевезень, а також морських і повітряних вантажних перевезень. У компанії працює 500 співробітників. У користуванні близько 70 000 м ² складських площ (включаючи регіони), автопарк – 600 автомобілів.

Джерело: raben-group.