Події Е&L

Нові гаджети для боротьби з коронавірусом

16:26, 01/04/2020

На минулому тижні, у дизайнера, який працював у своїй майстерні у Лондоні, Стіва Брукса виявили коронавірус. Що б він міг зробити, що дозволить йому відкрити двері, не торкаючись ручки?

“Кожен повинен користуватися мізинцем або знаходити шматочки дверей, які ніхто не чіпав”, – сказав дизайнер і власник компанії DDB Ltd, яка виробляє офісні меблі. Тож він виготовив гачок, щоб відкривати двері.

Так званий гігієнічний гачок є досить маленьким, щоб поміститися в кишені та виготовлений з непористого матеріалу, що дозволяє легко чистити. Це один із сотень пристосувань, які були створені останніми днями та тижнями, щоб запобігти поширенню коронавірусу.

Від виробників меблів до розробників програмного забезпечення AI компанії по всьому світу пристосовують продукти або вигадують нові, щоб допомогти боротися з пандемією або просто полегшити життя тим, хто працює вдома, в лікарнях або застряг у карантині.

Зараз важливою відмінністю є те, що 3D-друк та високотехнологічне програмне забезпечення означають, що пристрої можуть вироблятися швидше, ніж будь-коли, великими та малими компаніями.

“Однозначно є багато людей з 3D-ресурсами, які дуже хочуть допомогти”, – сказав Маккензі Браун, засновник компанії CAD Crowd.

Два тижні тому його компанія розпочала місячний конкурс практичних пристроїв для навігації у світі коронавірусу.

Близько 65 найменувань, включаючи дезінфікуючий розпилювач, напів рукавички для натискання кнопок і пристрій, що дозволяє відкривати двері автомобіля, не торкаючись ручки, націлений на користувачів транспортів

Оскільки пандемія робить людей набагато більш обізнаними про гігієну, деякі нові продукти можуть мати термін придатності після кризи.

Стартапи переробляють свою технологію.

У Сіетлі брати Джозеф і Метью Толз та їхній друг Джастін Іт, який є власником молодої компанії під назвою Slightly Robot, після коледжу розробили браслет, спрямований на зменшення нав’язливого набирання шкіри, кусання нігтів та витягання волосся.

Коли в їхньому рідному місті минулого місяця було повідомлено про перші смертельні випадки від вірусу, вони адаптували дизайн, щоб створити новий розумний діапазон, Immutouch, який гуде, коли рука власника підходить до їхнього обличчя.

«У нас був алгоритм, програмне забезпечення та обладнання. Ми змінили це для торкання обличчя », – сказав Метью Толз в інтерв’ю. “Ми зробили 350 пристроїв і веб-сайт за один тиждень”

Румунська робототехнічна компанія UiPath тим часом знайшла спосіб для медсестер в університетській лікарні Mater Misericordiae в ірландській столиці Дубліні викинути трудомісткий процес введення даних та автоматизувати подачу результатів тестів на віруси. 

Scylla, американська компанія AI, яка виробляє системи виявлення зброї для шкіл та казино, звернула увагу на вірус, коли Китай, епіцентр спалаху хвороби, повідомив про перші випадки три місяці тому.

Він повторно розгорнув своє програмне забезпечення для аналізу ІІ для вимірювання температури чола людини, надсилаючи попередження, якщо виявляє лихоманку. Знімаючи зображення з теплової камери, програмне забезпечення можна використовувати в громадських будівлях, таких як лікарні та аеропорти, а також в офісах, заявив головний директор з технологій Ара Газарян.

ДВІ ІННОВАЦІЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

Світове потрясіння часто породжує нові продукти та інновації.

Нинішній сплеск творчості може врешті порівнятись із тим, що спостерігався під час Другої світової війни, коли компанії, уряди та вчені розпочали проекти, що мали тривалі наслідки.

Технологія, яка допомагала керувати ракетами, врешті-решт призвела до появи перших супутників та виведення чоловіків на Місяць.

“Немає сумніву, що винахідники придумують сотні, якщо не тисячі нових ідей”, – сказав Кейн Крамер, винахідник і співзасновник Британського товариства винахідників. Він вперше задумав ідею завантаження музики та даних наприкінці 1970-х.

Багато компаній здають свої нові товари або продають їх за собівартістю. Наприклад, конкурсні дизайни CAD Crowd безкоштовні для завантаження та використання. Для деяких, однак, додатковий бізнес може забезпечити фінансову допомогу, оскільки інші джерела доходу випаровуються під час пандемії.

Дизайнер DDB Брукс поблизу Лондона швидко працював тому його стартап став успішним.

Менше, ніж через тиждень після його першого дизайну, чотири різних моделі гака надійшли одразу в продаж, продаючись трохи менш як 15 фунтів (18,60 доларів) кожна. Він дарує один гачок за кожен проданий.

Джерело: reuters

Мітки: ,