Логістика

Нова пошта збільшила кількість доставки інтернет-замовлень на 27% з початку 2019 року

12:36, 26/08/2019

За п’ять місяців 2019 року попит на доставки через сервіс NP Shopping зріс на 27% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Про це повідомила прес-служба компанії.

На 25% більше жителів України активно замовляють за кордоном. Найбільш популярні магазини: eBay (28% всіх посилок), Amazon (22%) і 6pm (більше 13%). Також в топ найбільш популярних серед покупців увійшли магазини Carter`s, Victoria`s Secret, H&M.

Більше всього відправлень користувачі NP Shopping замовляють зі США. Але швидко зростає популярність й інших напрямків доставки. Так, за 5 місяців кількість посилок з Великобританії збільшилась майже на 80%, а з Польщі – більш ніж у 3 рази.

«Найчастіше покупці замовляють за кордоном одяг та взуття, дитячі речі, гаджети, косметику. Їх приваблюють ціни, які, як правило, нижче ніж в Україні, великий вибір і гарна якість товарів. З NP Shopping купувати за кордоном стало не лише вигідно, але й зручно», – говорить директор «Нова Пошта Інтернешнл» Юрій Беневитський.

Середній чек посилки складає $66, а середня вага – 1,6 кг. Найактивніші покупці – це чоловіки (59%) у віці 25-34 років (53%). Найчастіше замовляють кияни, не менш активно роблять покупки жителі Дніпра, Харкова, Одеси та Львова.

NP Shopping – сервіс компанії «Нова Пошта Інтернешнл», який дозволяє робити замовлення в онлайн-магазинах США та Європи та отримувати посилки в будь-якому зручному відділенні України.