Логістика

«Нова пошта» запустила послугу доставки ліків

11:06, 25/03/2020

23 березня український уряд дозволив українським поштовим операторам доставляти лікарські засоби, а вже сьогодні «Нова пошта» запускає нову послугу доставки ліків по всій Україні.

Про це повідомила пресслужба компанії у своєму прес-релізі.

«Із введенням карантину та транспортними обмеженнями держава наполегливо рекомендує українцям залишатися вдома. В таких умовах всім нам реально важко. Ми вже запустили тестову доставку продуктів харчування по Дніпропетровській області і вітаємо рішення уряду, яке дозволяє нам надати зручну послугу доставки ліків», – говорить Олександр Бульба, директор «Нова пошта».

Доставка буде здійснюватися по всій території України у відділення «Нової пошти», поштомати, або кур’єрами. Наразі ми стартуємо доставку ліків разом з партнером – інтернет-порталом Liki 24. В подальшому будемо підключати й інших партнерів, які продають ліки.

«Нова пошта» наголошує, що мова йде про доставку лікарських засобів та супутніх товарів і не розповсюджується на наркотичні засоби, психотропні речовини, сильнодіючі та отруйні лікарські засоби, виготовлення та зберігання яких в Україні заборонено.

Нагадаємо,  «Нова пошта» запускає послугу безпечної доставки продуктів харчування.