Е-комерція

Нова Пошта запускає нові послуги платіжної системи NovaPay

13:57, 23/12/2019

У 2020 році платіжна система NovaPay, яка забезпечує фінансові операції у відділеннях Нової Пошти, дозволить населенню оплачувати комунальні платежі і податки, гасити кредити і знімати готівку з картки.

За словами генерального директора компанії NovaPay, яка належить групі компаній Нової Пошти, Андрія Кривошапко, зростає попит на додаткові послуги, тому платіжна система запустить нові сервіси онлайн і офлайн форматів.

«Ми будемо виходити на ринок з новими можливостями для населення. Наприклад, оплата комунальних платежів і податків, погашення кредитів, зняття готівки з картки та інше. Це особливо актуально для невеликих населених пунктів з менш розвиненою фінансової інфраструктурою», – говорить він.

Для юридичних осіб NovaPay буде розвивати кредитування, зарахування торговельної виручки на банківський рахунок тощо. У 2020 році обіцяють подумати про нові фінансові продукти, а не тільки про логістику для зручності клієнтів.

Директор департаменту з розвитку бізнесу компанії NovaPay Гліб Бурцев розповів, що на даний момент сервіс «Надійна покупка NovaPay» працює в пілотному режимі на майданчику маркетплейса all.biz.

Як діє сервіс:

  • Покупець замовляє товар і оплачує його онлайн.
  • Платіжна система NovaPay заморожує гроші на карті, але не списує суму операції з рахунку.
  • NovaPay повідомляє продавця, що можна безпечно відправляти замовлення.
  • Нова Пошта здійснює доставку.
  • Покупець отримує товар у відділенні або кур’єром, оглядає і забирає.
  • Якщо клієнт підтверджує, що товар успішно доставлений і влаштовує його, гроші списуються з рахунку. Якщо покупець відмовляється від замовлення, гроші повертаються з вирахуванням вартості доставки.
  • Крім цього, товари і послуги можна оплачувати не тільки через мобільний додаток. На деяких сайтах інтернет-магазинів з’явилася можливість перерахувати кошти онлайн на банківський рахунок продавця, натиснувши на банер-кнопку.

Нагадаємо, «Нова Пошта» підвела підсумки цифрового розвитку за 2019.

Джерело: e-commerce.