Логістика

Нова пошта шукає підрядників для ремонту 1000 відділень у 2021 році

10:54, 11/12/2020

Компанія планує привести зовнішній вигляд та клієнтську зону відділень до єдиних стандартів, зробивши їх інклюзивними та зручними для клієнтів.

Нова пошта розпочинає проєкт реновації понад 1700 відділень по всій Україні. На першому етапі у 2021 році компанія планує відремонтувати 1000 своїх відділень – як поштових, так і вантажних. В першу чергу ремонт проводитиметься у відділеннях, які були відкриті понад 2 років тому.

Нова пошта планує встановлення пандусів та велопарковок біля тих відділень, де вони ще не встановлені. Крім того, відділення будуть обладнані кнопками виклику для людей з обмеженими можливостями, які зможуть при потребі викликати оператора відділення та отримувати обслуговування безпосередньо на вулиці.

Усередині всі відділення будуть приведені до єдиного вигляду – опенспейс, щоб клієнти могли бачити всі процеси. Крім того, всі відремонтовані відділення матимуть однаковий колір стін, плитку на підлозі та підвісну стелю, а також металопластикові вікна та двері.

«Нова пошта розвивала свою мережу відділень поступово і на основі нашого багаторічного досвіду ми дійшли до розуміння яким має бути відділення компанії, щоб бути зручним для всіх – і для мам з візочками, і для людей з особливими потребами, і для літніх людей. Тому зараз ми шукаємо будівельних партнерів по всій Україні, щоб привести зовнішній та внутрішній вигляд наших відділень до єдиного та зручного стандарту», – коментує Олександр Бульба, СЕО Нової пошти.

Перевагу серед підрядників ми надаватимемо компаніям, які вже зарекомендували себе на ринку і мають приклади подібних успішно реалізованих проєктів. Крім того, майбутні партнери повинні мати достатню кількість співробітників у штаті, щоб мати змогу виконати обсяг робіт у чітко визначені терміни.

Більше інформації про те, кого ми шукаємо та взяти участь у тендері Нової пошти можна за посиланнями:

https://zakupki.prom.ua/commercial/tenders/R-UA-2020-12-09-1000031-z – реконструкція вантажних відділень

https://zakupki.prom.ua/commercial/tenders/R-UA-2020-12-09-1000032-z – реконструкція поштових відділень