Логістика

Нова пошта розпочала вакцинацію своїх співробітників

11:59, 14/07/2021

В компанії Нова пошта стартувала вакцинація співробітників. Будь-який працівник компанії, незалежно від посади, може отримати щеплення як працівники критичної інфраструктури.

Про це повідомляє пресслужба Нововї пошти.

Вакцинація відбувається під наглядом власної Епідеміологічної служби компанії у спеціально обладнаних медичних кабінетах в офісах та терміналах Нової пошти.

Групові щеплення працівників Нової пошти вже відбулися у Запоріжжі, Полтаві, Сумах, Одесі, Києві, Чернівцях, Рівному, Дніпрі, Хмельницькому, Кропивницькому.

«В нашій компанії працює понад 30 тис. співробітників. Переважна частина з них кожного дня контактують з великою кількістю людей. Тому вкрай важливо дати їм надійний захист від Covid-19. Ми вже більше ніж рок вживаємо необхідних заходів, щоб мінімізувати розповсюдження вірусу – використання медичних масок та антисептиків, дезінфекція приміщень, проведення температурного скринінгу та дотримання соціальної дистанції. За допомогою вакцинації ми плануємо посилити захист наших співробітників, щоб вони почувалися в безпеці кожного дня, приходячи на роботу», – коментує Ірина Кобилевська, головний лікар-епідеміолог Нової пошти.

Працівники компанії, які вакцинуються групами понад 50 людей, щеплюються вакциною виробництва Pfizer/Biontech у приміщеннях Нової пошти.

Для тих, хто щепиться індивідуально, лікарі-епідеміологи компанії організовують вакцинацію в амбулаторіях за місцем проживання наявними там вакцинами.