Логістика

Нова пошта почала доставляти товари з онлайн-магазинів Туреччини

10:13, 28/07/2021

Замовити їх можна через сайт NP Shopping, а на доставку постійно діятиме спеціальний вигідний тариф.

Про це повідомляє пресслужба Нова пошта.

Турецькі товари, зокрема одяг, взуття, домашній текстиль та постільна білизна користуються неабияким попитом в українців. Тепер у наших клієнтів з’явилася можливість замовляти товари напряму – через  платформу NP Shopping. На доставку із Туреччини вперше діє спеціальний тариф: чим більша вага посилки, тим менша вартість доставки.

«Наразі Туреччина є третім у світі експортером одягу, а місцеві виробники активно розвивають власні бренди – сьогодні їх на ринку понад 500. Ми очікуємо на замовлення з таких онлайн-майданчиків як Hepsibursada, Trendyol, Morhipo, Collezione та інших, адже дуже мало з топових турецьких брендів продається за кордоном онлайн. Звичайно, каталог інтернет-магазинів буде весь час поповнюватися новими іменами, тож українці будуть почувати себе як на шопінгу в Туреччині», – розповіла Ольга Володіна, заступник директора з питань розробки продуктів та маркетингу Нової пошти Глобал.

Для турецьких товарів Нова пошта Глобал розробила спеціальний тариф. Відтепер вартість доставки зменшуватиметься відповідно до ваги відправлення. Аби розрахувати кінцеву вартість доставки, можна скористатися спеціальним калькулятором на сайті NP Shopping.

Терміни доставки замовлень з Туреччини: від 8 робочих днів.

Як купувати:

1.Зареєструйтеся на платформі NP Shopping. В особистому кабінеті ви побачите свою адресу для шопінгу в Туреччині та інших країнах. 

2.Оберіть інтернет-магазин, замовте товар онлайн і вкажіть цю адресу як адресу доставки. 

3.Після цього в особистому кабінеті NP Shopping зареєструйте трекінг-номер, який ви отримали від інтернет-магазину, і оберіть будь-яке відділення Нової пошти або поштомат в Україні, де було б зручно забрати посилку, або ж ви можете обрати адресну доставку кур’єром.

Каталог інтернет-магазинів, детальна інструкція про оформлення замовлення та інша цікава інформація про сервіс доступні на сайті www.npshopping.com.

Нагадуємо, що сьогодні клієнти компанії можуть робити замовлення з інтернет-магазинів шести країн:  Туреччини, Німеччини, Китаю, США, Польщі та Великобританії.