Логістика

Nova Poshta Moldova зростає і відкриває перші 2 відділення в Кишиневі

10:16, 21/05/2020

З 20 травня Nova Poshta Moldova відкриває в столиці Молдови перші два відділення. Таким чином компанія запускає новий формат обслуговування клієнтів.

Про це повідомляє пресслужба компанії у своєму пресрелізі.

«Шість років ми працюємо на ринку Молдови і вже зарекомендували себе перед нашими клієнтами як сервіс швидкої та зручної кур’єрської доставки по всій країні. Зараз хочемо надати ще одну можливість – отримувати і відправляти посилки в будь-який зручний час, не чекаючи приїзду кур’єра», – коментує Михайло Попович, СЕО Nova Poshta в Молдові.

Відділення працюють за стандартами Нової пошти, а отже оснащені всім необхідним для максимальної безпеки та з дотриманням всіх норм карантину. У клієнтській зоні створена розмітка у відділеннях для дотримання дистанції в черзі і розміщені антисептики, якими зможуть користуватися відвідувачі. Крім того, проводяться регулярні прибирання приміщення за допомогою дезінфікуючих засобів, а всі співробітники відділень, як і кур’єри, повністю забезпечені необхідними засобами індивідуального захисту – медичними масками і рукавичками, які змінюються кожні 2-3 години.

Відділення будуть працювати з 9:00 до 21:00 з понеділка по суботу. Клієнтам будуть доступні всі послуги компанії: відправка і отримання внутрішніх і міжнародних вантажів і посилок, а також можна скористатися послугою пакування. Надалі комплекс послуг буде розширюватися.
Відділення №1 приймає і видає відправлення без обмежень по вазі. Відділення №2 здійснює прийом і видачу відправлень вагою до 30 кг.
Крім того, на митному терміналі Нової пошти, який розташований в столиці Молдови, організовано пункт видачі та прийому міжнародних відправлень. Тепер клієнти можуть отримувати свої міжнародні посилки в день розмитнення. Пункт працює з 9:00 до 18:00.
У планах компанії до кінця року розширити мережу відділень в Кишиневі, а при позитивному досвіді – масштабувати й в інші регіони країни.

Нагадаємо, Нова пошта Глобал запустила регулярні авіарейси з/до США та Китаю.