Логістика

«Нова пошта» буде безкоштовно доставляти допомогу лікарням, дитячим будинкам та військовим

13:01, 25/03/2020

«Нова пошта» на час карантину розширює свій ключовий соціальний проєкт «Гуманітарна пошта» та починає безкоштовно доставляти засоби індивідуального захисту та все необхідне для боротьби з вірусом лікарням, дитячим будинкам, військовим та незахищеним верствам населення.

Про це повідомила пресслужба компанії.

«За останній тиждень все більше людей приєдналося до маніфесту «Нової пошти» і хоче разом з нами допомагати країні боротися з коронавірусом. Це круто, що небайдужі українці об’єднуються. Ми разом з громадськими організаціями та благодійними фондами будемо безкоштовно доставляти маски, респіратори, дезінфектори та захисні костюми тим, хто цього зараз найбільше потребує», – коментує Олександр Бульба, директор «Нова пошта».

Хто може стати учасником проєкту?

Неприбуткові організації (волонтерські організації та благодійні фонди), які виготовляють та/або розповсюджують безкоштовно засоби індивідуального захисту серед медичних працівників та інших визначених категорій.

Чинні учасники програми «Гуманітарна пошта», які будуть розповсюджувати засоби захисту

Щоб стати учасником програми потрібно заповнити анкету. «Нова пошта» оперативно розгляне анкети та надішле акредитованим у програмі учасникам детальні інструкції з подальшої роботи у програмі.

Ті, хто хоче допомогти особисто, може написати на пошту: dopomoga@novaposhta.ua 

Нагадаємо, «Нова пошта» запустила послугу доставки ліків.