Е-комерція

Nike звертається до цифрових продажів у Китаї

18:36, 25/03/2020

Фірма спортивного одягу Nike відзначила зростання продажів в Інтернеті більше, ніж на 30% у Китаї, після закриття магазинів для відвідувачів через коронавірус.

Американська фірма закрила більшість своїх магазинів у всьому світі, але каже, що 80% знову відкрилися в Китаї.

“Ми очікуємо, що наступні кілька тижнів будуть складним періодом”, – заявив виконавчий директор Nike Джон Донахо, говорячи про США та Європу.

Він сподівається, що Nike зможе використати уроки, отримані в Китаї, для орієнтування на закриття західного ринку.

Компанія Nike повідомила про 5% падіння продажів у Китаї до 1,5 млрд доларів за останній фінансовий квартал. Це був перший спад у Китаї для компанії за майже шість років.

Але спостерігається інтернет-продаж, який збільшився на 36% протягом кварталу. Сподіваємось, що ця тенденція допоможе зменшити падіння продажів через закриття магазинів.

Nike також побачив «надзвичайний підйом» у своїх персональних тренувальних програмах у Китаї, призначених для домашніх тренувань. Активність користувачів зросла на 80%, коли Китай залишився вдома через карантин.

Фірма спортивного одягу заявила, що буде продовжувати розробку нових продуктів, спочатку призначених для Олімпіади, “коли настане час”. Nike просуває свою лінійку взуття, виготовлену з вторинних матеріалів.

Джерело: bbc