Події Е&L

Найдорожчі бренди класу Люкс у світі

16:34, 29/10/2019

Марки товарів розкоші є одними з найбільш успішних сфер бізнесу у світі. Їх вартість зростає навіть швидше, ніж технологічний сектор – в середньому приблизно на 11 відсотків щорічно – про це повідомив портал Business Insider повідомляє звіт компанії Interbrand.

Консалтингова компанія Interbrand опублікувала ще один перелік найбагатших брендів у світі. Провідні технологічні компанії – Apple, Google та Amazon. 9 кращих компаній цієї галузі мають загальну оціночну вартість понад 117 мільярдів доларів.

За даними Interbrand, найціннішим розкішним брендом є Louis Vuitton, вартістю понад 32,2 мільярда доларів. Цінність цієї марки протягом року зросла на 14 відсотків. Друге місце займає бренд Chanel, який оцінюється у понад 22,1 мільярда доларів – зростання на 11 відсотків. з року в рік. Hermès зайняв місце на найнижчій сходинці подіуму, вартістю понад 17,9 млрд доларів – на 9% більше року тому.

Бренд Gucci виявився найбільш успішним у цьому рейтингу, який зафіксував 23% збільшення вартості минулого року. Компанія Interbrand оцінила вартість зростання в приблизно 16 мільярдів доларів.

Наступні місця в рейтингу посіли Cartier (майже $8,2 млрд), Dior (близько $6 млрд доларів США) та Tiffany&Co. (близько $5,34 млрд), який втратив 5 відсотків вартості за рік.

Останні дві позиції займають Burberry (близько $5,2 млрд) та Прада ($4,78 млрд).

Нагадаємо, Louis Vuitton планує купити Tiffany.

Джерело: Wiadomosci handlowe.pl

Мітки: