Події Е&L

Ксенія Савчук

Найцікавіші статті EL news 2020

12:15, 14/01/2021

Підбірка статей, котрі були особливо популярними серед наших читачів.

ТОП-10 трендів е-commerce у 2021 році

У 2020 році e-commerce серйозно зміцнила позиції, тому що бізнес став масово переводити роботу в онлайн. Це відбулося через усім відому причину. Але навіть після зняття обмежень, викликаних пандемією, офлайн-рітейл не поверне собі колишні позиції. Люди пізнали переваги доставок, онлайн-магазинів та віддаленої роботи. Їх купівельна поведінка змінилася. Портал New Retail розповів про те, як зміни 2020 року позначаться на ринку e-commerce, і до чого готуватися у 2021 році.Продовження тут.

Як другий локдаун вплине на електронну комерцію та логістику

У січні Україна та Європа закриваються на локдаун, щоб запобігти новим випадкам COVID-19. Президент міжнародної поштово-логістичної групи компаній Meest Ростислав Кісіль у своїй колонці на сайті nv.ua розповів, які наслідки це матиме для рітейлерів та поштових служб. Продовження тут.

Трендові пальта Zara: онлайн-шопінг за мастхевами зими 2020-2021

Вже зовсім скоро на всіх вулицях країни пануватиме морозяний різдвяний настрій. Говоримо про трендові пальта зими 2020-2021 в онлайн-магазині ZARA. Продовження тут.

Світлана Стечак: система пасажирських перевезень всередині України потребує модернізації та капіталовкладень

Розмова з керівником Центру пасажирських перевезень Світланою Стечак. Продовження тут.

Фейсбук Світлани Стечак

10 трендів як зберегти клієнта в найближчому майбутньому

Аналітики стверджують, що в сучасних умовах утримати позиції зможуть лише ті компанії, які точно знають відповідь на питання: як послуга/товар впливає на поліпшення життя клієнтів? Це питання ще більш актуальне якщо компанія продає товари та послуги широким верствам населення. Продовження тут.