Люди Е&L

Зоряна Бутковська

Надія Гаталяк: У будь-якій справі першою має бути мрія

12:51, 29/01/2020

Розмова з власницею унікального українського бренду для жінок та чоловіків BOITIER/124 Надією Гаталяк.

Пані Надіє, як виникла ідея створити BOITIER/124?

Ви знаєте, я переконана, що  перш, ніж щось робити – потрібно мати мрію. Засновники усіх великих і відомих світові компаній були мрійниками. Але мрія обов’язково має бути дієвою. Тобто,  якщо є мрія – треба починати діяти. В іншому випадку нічого не вийде. Мрія – це старт.

Мій старт розпочався у 2018 році в Одесі. Тоді я брала участь у великому міжнародному бізнес-форумі «BIG BRANDS», який зібрав десятки бізнесів і їх спікерів зі всього світу та  сотні учасників. Я слухала історії успіху,  в яких йшлося про те, що ці люди зробили для цього світу, про що мріяли і як їх мрія втілилася у життя. І тоді я подумала, а чому не я? Чому я не можу подарувати щось цьому світу і жінкам? Адже я люблю доглядати за собою, за своїм обличчям і я б дуже хотіла, щоб кожна жінка мала щось від мене красиве.

Після цього я довго навчалася і все обдумувала, щоб  створити якнайкращий продукт для наших жінок. І так на світ появився бренд BOITIER/124.  Botier в перекладі з французької мови означає футляр. Чому 124? Бо це 100%-ва краса 24 години на добу.

Я одразу ж зареєструвала право власності на цей винахід і отримала право власності європейського зразка. І я була така окрилена моєю мрією і настільки слідувала їй, що відправила презентаційні зразки BOITIER/124 у всі великі компанії світу: Sisley, Valmont, Estee Lauder й інші. Я відправила свій винахід також в Париж, і в Торгово-промислову палату Ніцци тощо. Від усіх них я отримала офіційні відповіді, що це крутий бренд, вони порадили мені й дальше його розвивати та звертатися до них за консультаціями, бо звичайно ж працювати з ними не так вже й легко.

BOITIER/124 — унікальний бренд на ринку України, такого ще ніхто не придумував до мене, що особливо надихає.

Австрійський психолог Віктор Франкл написав книгу «Людина в пошуках справжнього сенсу». У  ній йдеться про те, що ніколи не потрібно чекати чогось від світу. А потрібно чекати чогось від себе і думати про те, що ти можеш дати світу.  Я хочу подарувати BOITIER/124 кожній жінці і навіть чоловіку.   Скоро День усіх закоханих, День матері, День жінки – чудова нагода зробити прекрасний подарунок. Щоб кожен мав свій улюблений футляр.

Чому саме футляр?

Кожна жінка та чоловік з давніх  давен все своє цінне клали у футляр – скрипку, перли, окуляри. Я подумала, що такі цінні речі, як косметика, також повинні бути у футлярі. А якщо це футляр, який даруватиме стовідсоткову красу 24 години на добу 6 днів на тиждень, то взагалі супер. Футляр створювався в першу чергу для жінок, які багато подорожують.

Що є в цьому футлярі?

Ми починаємо подорож. Це довгий переїзд чи переліт, з дому мені хочеться вийти гарною, з макіяжем, але коли я сідаю у літак чи потяг, то хочу все це змити, бо саме головне для жінки – це чиста шкіра. Везти з собою баночки з косметикою не зовсім зручно, адже це займає багато місця і не є легким. І тут на допомогу приходить BOITIER/124, який містить 48 одиниць косметики і пропонує бездоганний догляд за шкірою обличчя на 6 днів.

Це: вологі одноразові серветки для очистки рук, сухі одноразові серветки для протирання рук, одноразові серветки, просякнуті міцелярною водою (Suemade) для очистки шкіри, одноразові серветки, просякнуті тонізованою речовиною (Suemade) для очистки шкіри, сироватка (Suemade) для сяяння шкіри, зволожуючий крем (Suemade) для всіх типів шкіри, еко-соше для відпрацьованого матеріалу.

Усі сошетки виконані з еко-матеріалів, це був  наш принциповий підхід, тому за екологію світу можна бути спокійними.

Жінки, які вже брали BOITIER/124 в дорогу, є задоволеними, мають чудовий вигляд, доглянуту шкіру обличчя і замовляють косметику знову.

Хочу зазначити, що футляр може бути корисним не лише подорожуючим. Інколи буває таке, що ми йдемо на роботу на весь день, але маємо змінити макіяж. Або влітку, коли надто спекотно, нам потрібно очищати частіше нашу шкіру і тонізувати її. Тож ви можете просто взяти з собою кілька сошеток і мати чудовий вигляд завжди.

Для таких потреб у нас є спеціальна Beauty Bag, куди ви можете собі покласти окремо придбані улюблені одиниці товарів з BOITIER/124.

Розкажіть, де саме робите запакування товарів BOITIER/124 і про якість косметики?

Я довго шукала, які компанії робитимуть мені наповнення. Я їх знайшла у Києві та Львові. Вони працюють на ринку вже більше 10 років, їй довіряють. Маємо найвищу сертифіковану якість косметики, тому за це не варто переживати.

Де можна придбати BOITIER/124?

По-перше, люди дізнаються про BOITIER/124 від подруг, знайомих, тобто працює так зване «сарафанне радіо». Ви завжди можете написати мені у соцмережах, що бажаєте придбати такий набір і я обов’язково відгукнуся. Зараз ми ведемо перемовини з різними великими компаніями, які до кінця року, я сподіваюся, пройдуть успішно і BOITIER/124 в повні сили вийде на ринок України.

Яка ціна BOITIER/124?

Футляр коштує 1 500 гривень. Але нагадую, що усі компоненти можна купувати окремо.

BOITIER/124 буде й надалі розвиватися і виходити з новими товарами на ринок?

Однозначно. Ми в процесі виходу на ринок BOITIER/124 для чоловіків, адже вони також захотіли мати такий футляр. Є ще нюанси, які ми ще допрацьовуємо, бо наші чоловіки є більш вибагливі, ніж жінки. Дуже сподіваюся, що чоловічий футляр ми зможемо усім презентувати у лютому.

Крім того, плануємо випускати питну воду BOITIER/124, адже всі ми знаємо наскільки важливою є вода для нашого здоров’я, тому  до її вибору потрібно ставитися відповідально.

Чи плануєте виходити на міжнародні ринки?

Так, нещодавно, дякуючи Жіночій діловій палаті України, ми мали зустріч з представниками бізнесу Монголії. Їх зацікавив наш винахід, вони взяли з собою взірець BOITIER/124 і очікуємо на повторну зустріч вже в березні.

Чи плануєте виходити на інтернет-ринок, як взагалі ставитеся до інтернет-торгівлі?

Я поважаю будь-який чесний вид торгівлі. Кожна жінка сьогодні настільки зайнята, що не завжди має можливість піти в магазин, щоб вибрати те, що їй потрібне, тому я однозначно за інтернет-торгівлю і швидку доставку товарів додому. Щодо виходу BOITIER/124 на інтернет-ринок, то однозначно, що ми будемо рухатися в цьому напрямку і розвиватися.

Щодо розвитку, то ще хочу зазначити, що BOITIER/124 є унікальним саме українським брендом. Такого аналогу немає ні в Україні, ні закордоном. І я вважаю, що нам українцям треба підтримувати саме українського виробника, дизайнера, архітектора, косметолога тощо. Українське не є гірше, ніж закордонне, а може й краще. Тому усіх закликаю підтримати своє рідне. Я мрію, щоб кожна наша жінка мала таку красиву коробочку BOITIER/124.

Хочу зробити анонс, що BOITIER/124 6 лютого організовує майстер-клас для жінок «Краса! Вік значення немає».

На цьому б’юті івенті буде можливість отримати унікальні відповіді на запитання у експертів краси та здоров’я. Усіх запрошую, хто дбає про себе і хоче навчитися робити це правильно.

І звичайно, хочу подякувати Клубу успішних жінок України (КУЖ) та Жіночій Діловій Палаті України, де я є членкинею, за велику підтримку жіночого бізнесу, за натхнення і енергію, за ті справи, які робимо разом. Ви знаєте, людина не може бути успішною тільки заробляючи гроші. Людина ще повинна займатися справами, які змінюють світ на краще. Разом з членкинями КУЖ  та Жіночої Ділової Палати намагаємося організувати  багато благодійних справ для потребуючих людей, які опинилися на межі бідності, для дітей, які ростуть без батьків, для хворих, для підлітків, які оступилися на своєму життєвому шляху і ще безліч благодійних акцій. Я дуже пишаюся нашим жіноцтвом.