Лайфхаки

Ксенія Савчук

На пошті втратили вашу посилку: що робити

11:02, 04/01/2022

Finance.ua як портал, який дбає про ваші фінанси, дізнався, що робити, якщо на пошті втратили ваше поштове відправлення.

Як пояснює Координаційний центр з надання правової допомоги, якщо ваша посилка так і не потрапила до адресата, вам потрібно звернутися до поштового відділення, де ви надсилали посилку, із заявою про втрату або пошкодження відправлення.

У заяві обов’язково потрібно вказати вид, категорію та номер поштового відправлення або категорію та номер поштового переказу, місце та дату прийняття, прізвище, ім’я та по батькові (для юридичних осіб – найменування) та поштову адресу відправника та адресата, а у відповідних випадках – суму поштового переказу, суму оголошеної цінності поштового відправлення, суму післяплати, дані пред’явленого документа, що засвідчує особу заявника. Якщо це стосується посилки, прямого контейнера або листа, бандеролі з оголошеною цінністю, у заяві вказується вид упаковки, докладний перелік та вартість вкладення.

Під час подання заяви відправник має пред’явити документ, що засвідчує особу, а також розрахунковий документ. Тому варто завжди зберігати касові чеки та квитанції про оплату відповідної послуги.

У разі виявлення факту втрати або пошкодження поштового відправлення ви маєте право вимагати від працівників відділення поштового зв’язку складання акта, який підписується особою, яка склала акт, керівником (адміністратором) поштового відділення та вами.

Далі необхідно звернутися з претензією до підприємства поштового зв’язку та додати всі необхідні копії, що свідчать про порушення вашого права.

Своєю чергою, оператор поштового зв’язку в місячний термін повинен письмово надати вам відповідь на претензію. У зазначеній відповіді оператор поштового відділення або погодиться з виплатою компенсації, або вкаже, з яких причин здійснити виплату неможливо. Якщо ви не погоджуєтесь з відповіддю, ви маєте право оскаржити його в суді.

Слід пам’ятати, що оператор поштового зв’язку не несе матеріальної відповідальності за поштові відправлення, якщо:

  • Поштове відправлення на підставі закону підлягає вилученню, конфіскації чи знищенню;
  • втрата або пошкодження вкладення поштового відправлення відбулися внаслідок дії непереборної сили (землетрус, ураган, повінь тощо);
  • недостача або пошкодження вкладення поштового відправлення сталися внаслідок порушення відправником встановлених законодавством правил щодо обмежень у пересиланні предметів та речей;
  • поштове відправлення (поштовий переказ) видано (виплачено) адресату під розписку про отримання;
  • заяву про розшук поштового відправлення (поштового переказу) подано об’єкту поштового зв’язку після шести місяців з дня прийому;
  • поштове відправлення з оголошеною цінністю, прямий контейнер були прийняті від відправника закритими, оболонка поштового відправлення або сам контейнер, друк або пломба відправника не пошкоджені, а маса поштового відправлення або прямого контейнера відповідає масі, визначеній під час його пересилання.

Джерело: finance.ua