Логістика

Ксенія Савчук

На новому шовковому шляху затори напередодні свят

12:26, 15/12/2020

Стабільність роботи залізничного транспорту на маршрутах між Китаєм та Євросоюзом опинилася під загрозою, повідомляє Тhe loadstar.

Тарифи за перевезення контейнерів зросли уп’ятеро, оскільки виник «екстремальний» попит, посилився дефіцит порожньої тари, а ще – несподівано з’явилися проблеми з перетином Китайсько-Казахстанського кордону.

Найгірше те, що логістичним операторам бракує об’єктивної інформації. Ніхто не розуміє, як розвиватиметься ситуація надалі. Деякі компанії вперше не можуть довідатися, що відбувається з уже відправленим вантажем. 

Нещодавно ЗМІ повідомляли про те, що потенціал Нового Шовкового шляху близький до вичерпання через надмірний вплив бюрократії у пострадянських країнах. До того ж чомусь почали погіршуватися стосунки між Казахстаном та Китаєм. З’явилися взаємні звинувачення у тому, що потяги, які перетинають кордон, разом із товаром везуть коронавірус. Як результат, було посилено контроль та збільшено адміністративне навантаження на перевізників. Зрештою, суперечка між Китаєм та Казахстаном стосовно запроваджених карантинних заходів призвела до різкого зменшення пропускної спроможності на кордоні.

Роб Фостер, менеджер з розвитку бізнесу у центральному та північному Китаю компанії Norman Global Logistics, заявив, що головною проблемою стали навіть не затори, а те, що на важливій ділянці Нового Шовкового шляху припиняють надавати важливі послуги. 

«Ми бачимо, що за останній тиждень ставки на захід дорівнюють від 6 000 до 10 000 доларів за 40-футовий контейнер, що в чотири-п’ять разів перевищує середній показник цього року, – повідомив Фостер. – І перевізникам навіть не гарантують наявність місця за ці гроші».

Раніше експерти вважали, що гострий дефіцит контейнерів, який створює величезні проблеми для морського транспорту, оминуть залізницю. Але ні, він і тут проявився. 

Кілька місяців тому були сподівання на те, що поруч із залізничними перевезеннями між Європою та Китаєм почнуть активно розвиватися й автомобільні. Зараз такі перспективи видаються примарними. Після того, як на кордоні зупинили кількох водіїв, у яких виявили Covid, контроль неймовірно посилився. Транспортним компаніям важко давати якісь гарантії, що товар дійсно потрапить за адресою. Тож вони воліють уникати перевезень за цим маршрутом. Багато компаній оголосили, що більше не возитимуть товари з Китаю. 

Джерело: logist.fm