Події Е&L

Музеї Відня втомилися від цензури і завели акаунт у OnlyFans

13:27, 19/10/2021

Рада з туризму Відня завели акаунт OnlyFans, заявивши, що ця платформа залишається єдиним місцем, де оголені твори мистецтва з міських музеїв можуть отримати «свободу, яку вони заслуговують».

Частиною проекту OnlyFans стали Музей Альбертіна, Музей Леопольда, Музей історії мистецтв і Музей природної історії.

Перед створенням облікового запису музеї підігрівали аудиторію пікантним відео, де зображені найбільш гідні частини робіт Пітера Пауля Рубенса, Егона Шиле і інших художників, і задаючи питання, чи хочуть глядачі побачити більше.

“Хочеш побачити більше” унікального “від Егон Шиле?”

“Хочеш дізнатися кожну деталь жінок Рубенса?”

“Хочеш дізнатися що стискає ця рука?”

“Хочеш побачити Венеру і її Венерин горбок?” Відео від Відня закликає підписатися на аккаунт OnlyFans

Але не хайпа заради, а вимушена необхідність підштовхнула адміністрацію Відня зареєструватися в OnlyFans.

У липні 2021, у музею Альбертіна заблокували аккаунт в TikTok, в 2019 році Instagram звинуватив музей в порушенні стандартів спільноти. У музею Леопольда виникли проблеми з Facebook і Instagram через «потенційно порнографічних» матеріалів

Однак самий безглуздий випадок цензури з усіх стався в 2018 році, коли Facebook повідомив Музею природознавства, що його фотографія 25000-річної статуетки Венери Віллендорфськая була порнографічної, і видалив її з сайту.

Статуетка Вілендорфська Венера виставлена в Музеї природної історії в Відні. Reuters / Хервіг Праммер

Ті, хто підписаний на віденську сторінку OnlyFans, отримають офіційну екскурсійну карту або безкоштовний квиток в один з музеїв, щоб побачити мистецтво з рейтингом X в реальному житті.