Події Е&L

M&S звинувачують у спекуляції на санітайзерах в умовах пандемії

16:37, 21/05/2020

Як повідомляється, Marks & Spencer звинувачують у використанні пандемії коронавірусу для продажу дезінфікуючого засобу вдвічі дорожче, аніж в інші місяці року.

Через пандемію попит на дезінфікуючий засіб зростав, оскільки людей просили регулярно мити руки, щоб зменшити ризик передачі Covid-19.

Компанія M&S рекламувала пляшки для дезінфікування 500 мл за 11,50 фунтів стерлінгів, повідомляє The Guardian.

M&S сказала, що дезінфікуючі спочатку помилково оцінювались в 15 доларів.

Однак, вартість 11,50 фунтів стерлінгів все ще вища, ніж аналогічні товари, що продаються в інших місцях.

Мало того, надійшло 21 000 скарг між 10 березня та 19 квітня, пов’язані з пандемією, включаючи скарги на підвищення цін.

Переглянути зображення у Твіттері
Переглянути зображення у Твіттері
Переглянути зображення у Твіттері
Переглянути зображення у Твіттері
Переглянути зображення у Твіттері

У березні прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон припустив, що уряд може прийняти нові закони для боротьби з прибутком під час пандемії.

Робота з працею розглядає шляхи посилення захисту споживачів у будь-якому майбутньому законодавстві.

M&S захистила своє рішення продати дезінфікуючі засоби для рук та додала, що продає власний бренд гель для рук за 2 фунти на 100 мл протягом більше двох років.

“Щоб допомогти нашим клієнтам, ми тимчасово ввели в наші магазини фірмові товари – за ціною 2,30 фунтів за 100 мл”, – сказано в повідомленні.

“Коли санітайзер Belux був представлений минулого місяця, ми продали його за неправильною ціною за пару годин, і клієнти, звичайно, мали б право на відшкодування різниці”.