Е-комерція

MOYO тимчасово закриває роздрібні магазини мережі

14:58, 24/03/2020

Мережа магазинів MOYO дотримується закону України та підтримує всі превентивні дії щодо захисту населення від поширення вірусу COVID-19. Саме тому компанія тимчасово закриваємо всі роздрібні магазини MOYO на період карантину.

Про це повідомила прес-служба мережі. Інтернет-магазин moyo.ua продовжує свою роботу у посиленому режимі. Кур’єри компанії працюють з використанням засобів індивідуального захисту (маски, рукавички, антисептик) та можуть здійснювати безпечну доставку.

На період карантину актуальною залишається доставка з MOYO 24/7 до спеціально облаштованих місць за адресою: м. Київ, вул. Марка Вовчка, 18а, поза межами магазину. Замовлення надходять зі складу протягом 20 хвилин через автоматизовану транспортну лінію. Це допомагає уникати зайвих контактів з працівниками та забезпечує безконтактне транспортування товарів, замовлених на сайті http://moyo.ua.

“Здоров’я наших клієнтів, співробітників і кожного з нас важливіше. Жодні компроміси у боротьбі з вірусом — не на часі”, – заявили в компанії.

Нагадаємо,  Фокстрот підтримує карантинні заходи та робить акцент на онлайн-торгівлі