Е-комерція

Moncler приносить інтернет-канал, щоб подвоїти частку за три роки

16:22, 28/07/2020

Італійська розкішна група Moncler представить свій канал електронної комерції з метою подвоїти частку свого інтернет-бізнесу протягом наступних трьох років, повідомила компанія в понеділок.
Аналітичні аналітики, що продажі в Інтернеті становили 10% від загальної кількості у 2019 році, розподілившись порівну між вебсайтом бренду Moncler.com та третіми сторонами.

Раніше виробник розкішного одягу керував бізнесом електронної комерції у партнерстві з інтернет-магазином Yoox Net-a-Porter (YNAP), який зараз належить виробнику компанії Cartier Richemont, угода якого закінчилася в цьому році.

Moncler заявив, що безпосереднє управління його електронною комерцією розпочнеться із США та Канадою у жовтні цього року.

Крім того, Moncler запустить повністю інтегровану платформу електронної комерції у 2021 році, повідомила компанія.

“Використання штучного інтелекту, що вже застосовується до управління складом, планування попиту та поповнення магазинів, пошириться на нові сфери, такі як рекомендації щодо продуктів на каналі електронної комерції, взаємодія з обслуговування клієнтів, мерчандайзинг та ціноутворення”, – заявили в компанії.

Джерело: fashionnetwork.