Події Е&L

Модний тренд цієї осені: як носити корсет

11:55, 18/10/2021

Продовжуючи інтерпретувати стиль епохи Регентства на новий лад, ми обрали кілька варіантів того, як стилізувати корсет у повсякденних виходах і не виглядати при цьому, як ще одна сестра Кардашьян. Або, навпаки, виглядати саме так — кому як до вподоби.

Замість білої футболки

Що придбати: як носити корсет — головний тренд цієї осені 3

Не секрет, що найбільш безпрограшний кежуал-лук – це біла футболка у парі з джинсами. Ще якесь десятиліття тому фешн-редактори брали цю комбінацію за робочу уніформу, котра не підведе у будь-якій ситуації. Але з роками ця класика повсякденного стилю набридла і знаходить свою реінкарнацію у дещо нетипових деталях. Наприклад, якщо білу футболку у звичному образі замінити на білий корсет. 

В монохромі 

Що придбати: як носити корсет — головний тренд цієї осені 4

Ми не раз розповідали про магію монохрому і те, як влучно поєднуються між собою речі в одному кольорі. З корсетом це також працює! Його провокаційність та відвертість з легкістю збалансовує одяг, хай навіть в іншому стилі, зате також у білому кольорі.

З класичним костюмом

Що придбати: як носити корсет — головний тренд цієї осені 5

Восени офісний костюм дужче асоціюється зі шкільною формою. Аби уникнути таких порівнянь, або ж просто урізноманітнити стриманий робочий дрес-код, можна додати до звичного комплекту з білої сорочки та темного класичного костюму яскравий корсет. 

Колорблокінг 

Що придбати: як носити корсет — головний тренд цієї осені 6

Для тих, хто не знає, що таке “too much”, підійде смілива техніка колорблокінгу, де корсет стане зв’язною деталлю інших контрастних речей та яскравих аксесуарів. Плюс, якщо обрати корсет з напівпрозорих тканин, оздоблених блискітками чи декоративним камінням, в такому випадку він ще й зіграє роль “new jewellery” та замінить зайву біжутерію. 

З брюками-карго

Корсет все ж відсилає нас до бударного стилю, тому чітко асоціється з білизною та надмірною сексуальністю. Тому особливо майстерні модниці, як от модель Ірина Шейк, грають на стильовому контрасті та поєднують обтягуючий блискучий корсет з широкими брюками-карго, які є символом вуличної культури та спортивного способу життя.

Що придбати: як носити корсет — головний тренд цієї осені 7

З різноманіттям принтів

Що придбати: як носити корсет — головний тренд цієї осені 8

Багато хто не ризикує перевантажувати и образ кольором та додатковими деталями, додаючи сам по собі ефектий та масивний корсет до максимально лаконічного одягу. Проте деякі відчайдушні блегерки демонструють, що можна йти й іншим шляхом. І досить впевнено комбінують корсет з відвертим міні, анімалістичним та шаховим принтам, та ще й додають до цієї строкатості краплю кольору. 

З неочікуваними деталями

Що придбати: як носити корсет — головний тренд цієї осені 9

Але якщо ж ви все-таки шанувальниця традиційних поєднань палітри, додайте до луку statement-штрихів завдяки неочікуваним деталям. Як от, наприклад, хутрова сумка з леопардовим візерунком. Не бійтесь кітчу та самоіронії в образі! 

Коттеджкор 

Що придбати: як носити корсет — головний тренд цієї осені 10

Здавалося б, де корсети, а де коттеджкор. Але, виявилось, що якщо до корсету додати бантиків, квітів та поєднати його з шовковою спідницею, його пристрасність перетвориться на саму ніжність і чудово впишеться у мальовничі дачні пейзажі.