Е-комерція

Модний бренд The North Face оголосив про бойкот реклами Facebook

11:14, 25/06/2020

The North Face вирішив припинити показ реклами на Facebook, бо організації із захисту прав людини в США закликають бойкотувати компанію (і її дочірні компанії, такі як Instagram), повідомляє RetailDetail.

Facebook заробляє гроші на ненависті та расизмі, згідно з популярними повідомленнями різних організацій із захисту прав людини в Сполучених Штатах. Після смерті Джорджа Флойда антирасистський рух тепер також звертається проти компанії Марка Цукерберга, стверджуючи, що платформа не робить достатньо для боротьби з поширенням ненависних і расистських повідомлень. Активісти закликають компанії припинити показ оголошень на Facebook і на таких платформах, як Instagram.

Згідно Business Insider, The North Face є першою великою компанією, яка відгукнулася на цей заклик. У своєму твіті в п’ятницю модний бренд оголосив, що припинить платити за рекламу в Сполучених Штатах, поки соціальна мережа не прийме більш сувору політику щодо контенту.

«Ми знаємо, що занадто довга шкідлива, расистська риторика і дезінформація робили світ нерівним і небезпечним, і ми підтримуємо організації, які працюють над #StopHateforProfit», – сказав виконавчий директор Стів Леснард.

Facebook каже, що веде переговори з маркетологами та організаціями із захисту прав людини.

«Ми глибоко поважаємо рішення будь-якого бренду і як і раніше зосереджені на важливій роботі по усуненню ненависницьких висловлювань та надання критично важливої ​​інформації для голосування», – відповіла платформа.

У попередньому кварталі Facebook заробив на рекламі 17,4 млрд доларів, що становить 98% від загального доходу.

Нагадаємо, Mars, Colgate-​Palmolive і PepsiCo боротимуться з власним расизмом.