Логістика

Міжнародні перевезення: які правила запровадила Франція?

11:46, 02/04/2020

Нинішній пандемічний коронавірус в Європі спричинює значні зміни в Шенгенській зоні. Більшість європейських країн закрили кордони та зменшили транзитний рух, водночас змінюючи чинні правила здійснення перевезення.16 березня президент Еммануель Макрон у своєму офіційному виступі оголосив про закриття кордонів країни. З 17 березня зовнішні кордони Європейського Союзу та Шенгенської зони були повністю закриті терміном на 30 днів, і заборона залишати місце проживання без поважних причин почала діяти.

 Як карантин вплинув на транспортні норми?

З введенням карантину влада Франції також змінила правила щодо перевезень. Ця ж заборона руху транспорту не поширюється на водіїв вантажівок, крім того – не бажаючи порушувати ланцюги постачання – влада країни навіть ввела ряд спрощень, наприклад, щодо робочого часу. Тому можна здійснювати транзит, а також здійснювати вантажні перевезення всередині країни, але з деякими змінами.

Які правила в автомобільному транспорті запровадила Франція?

Відповідно до постанови від 19 березня у Франції було знято заборони на рух до великовагових вантажних автомобілів понад 7,5 тонн. Положення цього Положення застосовуються до 20 квітня 2020 року включно У зв’язку з карантином, перевезення вантажів отримало такі відступи (вони стосуються внутрішнього та міжнародного транспорту):

  1. Подовження добового часу водіння до десяти годин на день або до одинадцяти годин на день двічі на тиждень.
  2. Подовження часу на тиждень водіння до шістдесяти годин на тиждень і сто дві години протягом двох тижнів поспіль, за умови, що ці збільшення відповідають законам та правилам щодо робочого та дозвілля, що застосовуються до водіїв.

Обов’язки водіїв вантажних автомобілів

Водії, які перевозять Францію, повинні керуватися кількома основними правилами під час руху:

  • Тримати належну відстань від інших людей (не менше 1 метра) протягом усього маршруту – на стоянках, під час розвантаження, навантаження тощо.
  • Вантажівка повинна бути забезпечена запасом мила та води, а також одноразовими рушниками або дезінфекційним гелем на спиртовій основі. Це відповідальність роботодавця, але водій повинен пам’ятати про це.

Уряд опублікував карту, в якій інформує водіїв вантажних автомобілів про відкриті СТО та пропонують необхідні послуги. Карта також містить дані про те, в яких технічних центрах для вантажівок відкриті.

Водії транспортних засобів та персонал на вантажно-розвантажувальних майданчиках повинні дотримуватися гігієнічних заходів та соціальної відстані. З цією метою влада видала низку вказівок та рекомендацій.

Якщо місця завантаження або вивантаження не мають доступу до води, вони повинні бути обладнані водно-спиртовим гелем. Своєю чергою, водії повинні мати у своїх автомобілях запас мила та води, а також одноразові рушники або дезінфекційний гель. Якщо водій відповідає вищевказаним рекомендаціям, йому не можна буде відмовити у доступі до місця завантаження / вивантаження. Якщо, крім того, у цих місцях є доступ до води, ніхто не може відмовити в доступі водіям з санітарних причин.

Доставка товару повинна відбуватися у визначеному замовником місці та вказаному на транспортному документі. Своєю чергою, підпис транспортних документів повинен бути зроблений без контакту між людьми. Для доставки кур’єром до вашого будинку водії повинні залишати свої пакунки перед дверима після спілкування з одержувачем або його представником. Одержувач або його представник може не вимагати підписання документа на будь-якому носії.

Перевірки водіїв вантажних автомобілів у Франції

Попри спрощення, слід враховувати, що кількість перевірок великовантажних автомобілів не зміниться. Навпаки, французькі служби готові посилити їх.

FNTR (Fédération Nationale des Transports Routiers) рекомендує водіям, які працюють у Франції, повинні мати заздалегідь сертифіковану службу перевірки персоналу, яка не потребує перевезення на транспорті, а також заздалегідь сертифіковану транспортну службу. Він містить інформацію як про водія, так і про транспортну компанію. Сертифікат не є обов’язковим, однак він допомагає прискорити процедуру контролю.

Окрім посвідчення, водій вантажівки повинен показати:

  • Посвідчення особи
  • карта драйвера тахографа (необов’язково з пунктом нижче),
  • картка професійної кваліфікації (необов’язково з пунктом вище).

Юридична підтримка може також допомогти у транспорті у Франції – наприклад, компаніям, які пропонують представництво відповідно до закону Лоя Макрона. Компанії, яким не потрібно користуватися послугами представника у Франції, можуть скористатися пропозицією Truck Assist – послугою, адресованою транспортним компаніям для однієї особи, що підтримують водіїв під час виконання транспортного замовлення у Франції.

Усі особи, що переміщуються між місцем проживання та пунктом призначення (наприклад, робота, магазин, аптека), повинні мати заповнену заяву. Його презентація буде необхідна у випадку перевірки. Причину виходу з дому слід вказати на документі, і якщо, за словами інспекційних служб, це недостатньо дійсно, вас можуть оштрафувати.

Перетинання кордонів Франції

Усій Франції заборонено залишати місце проживання без поважних причин. Ця заборона не поширюється на повернення додому, в тому числі за кордон. На водіїв вантажівок, що перевозять вантажі, ці обмеження не поширюються.

Незалежно від того, здійснює водій транспорт у Франції чи проїжджає через країну транзитом, збільшена кількість перевірок французьких служб може зажадати втручання чи підтримки фахівців. Завдяки знанню мови, регламентам та постійним змінам допомога експертів може пришвидшити завершення перевірок, зменшити стрес працівників та уникнути отримання штрафу.

Джерело: moto.egospodarka