Люди Е&L

Ксенія Савчук

Міс Львів-2020: в майбутньому бачу себе бізнесвумен

16:20, 27/07/2020

Розмова з Юлією Гоцак, переможницею конкурсу «Міс Львів-2020».

Юля, досвідчена модель, з 12 років дівчина тренувала свої модельні якості у фотозйомках, на подіумі та конкурсах краси. Титулована Міс Львів поділилась з нами  отриманими враженнями від участі в конкурсі.

Як відбувалась підготовка до конкурсу?

Підготовка до конкурсу відбувалась у три етапи: перший – це онлайн кастинг, ми заповнювали онлайн-анкети, і тим, хто підійшов телефонували та запрошували на зустріч з Валерією Никифорець, та Веронікою, її помічницею. Попередньо нас було 25 дівчат, в перший день у конкурсі відсіяли  трьох дівчаток, котрі не підходили за параметрами конкурсу. Наступним етапом відбувалось онлайн-голосування за учасниць, під час якого і відбувався збір коштів на підтримку соціального проєкту #ДІЙМО_разом_проти_насильства, амбасадором якого і став конкурс «Міс Львів», і відповідно, люди, котрі голосували, обрали чотирнадцятку, яка проходила далі. Чотирнадцять дівчат обирали двома шляхами: семеро дівчат обирали люди, які голосували, вони, відповідно, зібрали найбільше коштів, а ще семеро дівчаток обирав комітет.

Хто допомагав у підготовці до конкурсу?

Моєю підтримкою під час конкурсу були мої батьки, мій хлопець та друзі. Саме вони вірили в мене та завжди надихали. Їхня підтримка безцінна. У хвилини розпачу саме вони говорили «Ти зможеш!».

Ким бачите себе через 5 років?

Через 5 років бачу себе успішною та впізнаваною бізнес-вумен.

Що хотіли б змінити у собі?

На мою думку, завжди потрібно вдосконалюватись, як фізично так і морально.

Що було найскладнішим при підготовці до конкурсу?

Для мене складною була зйомка, котра тривала близько чотирнадцяти годин. Ми були одягнені у красиві вечірні сукні зі шлейфом, в яких мали танцювати вальс. Складність у тому, що  сукня заплутувалась між підборами, але ми, як Міс, мали не показувати, що нас це турбує. В цей день ми також мали спілкуватись з комітетом, з усіма журі – це було подвійне хвилювання. Проте усі зйомки були надзвичайними та яскравими.

Яка атмосфера панувала у команді при підготовці конкурсу «Міс Львів»?

Ми з конкурсантками були дружніми, не було сварок і всього подібного. Це стосується та усієї команди, хто працював з нами: фотографи, візажисти – все відбувалось у взаємній повазі. Нас багато вчили протягом усього періоду підготовки понад місяць: дефілювати, бути гармонійними. Навіть після завершення конкурсу ми підтримуємо зв’язок.

Який найяскравіший спогад залишився від участі?

Моїм найяскравішим спогадом є саме коронація, коли сказали, що я переможниця.

Чи розчаровані Ви шо через карантин проведення конкурсу міс Львів 2020 набуло іншого формату?

Мені необразливо за те, що цьогорічний конкурс відрізнявся від минулих років. Мабуть, так навіть цікавіше і він добре запам’ятається глядачам через нестандартність. Побачити конкурс зможуть на телеканалах, не думаю, що в цьому є проблема, а сама коронація відбувалась наживо, між людьми, що так само атмосферно і круто.

Що можете розповісти про реалізацію соціального проєкту #ДІЙМО_разом_проти_насильства?

Соціальний проєкт #ДІЙМО_разом_проти_насильства, який підтримував конкурс – це дуже гарний задум, я рада, що ми змогли зібрати кошти на будівництво будинку для жінок і дітей, котрі страждають від насильства. Це тема, яку не звикли обговорювати, проте, вона є надто важливою і вона тепер з’явилась у новій площині.

Які подарунки отримали від участі у конкурсі «міс Львів»?

Моєю найголовнішою нагородою став титул «Міс Львів», окрім того я отримала безліч річних сертифікатів на обслуговування на послуги манікюру, на зачіски та макіяжі, на онлайн тренінг розвитку свого інстаграму, абонемент у спортзал.

Також я отримала пропозиції для співпраці з дизайнерами, запропонували стати амбасадором компанії доставки суші у Львові.