Логістика

Король Софія

Meest відкриває нові відділення

13:54, 10/09/2020

У серпні компанія Meest продовжила роботу над збільшенням присутності на поштово-логістичному ринку України, відкриваючи нові відділення різного формату. Було відкрито нові відділення без обмежень по вазі, міні-відділення та встановлені поштомати Meest.

«Стратегією розвитку мережі Meest є максимальне покриття території України відділеннями різного формату, задля забезпечення комфорту клієнтів та надання їм якісних та надійних послуг. Завдяки збільшеній кількості різноформатних відділень не утворюються черги, а це запобігає зайвим контактам, що в теперішній час є актуальним. Ми розуміємо, що час та безпека для наших клієнтів є дуже важливими, і тому обрали стратегію, бути поруч, бути зручними.

З весни цього року Meest почав активно розвивати напрям відділень без обмежень по вазі, ми зважили на потреби бізнесу, який активно розвивається, об’єми відправки вантажів якого постійно зростають. По всій Україні було відкрито нові відділення без обмежень по вазі. Відтепер ще зручніше, ближче та швидше стало надсилати та отримувати посилки різних форматів», – заявив президент компанії Ростислав Кісіль.

Також, Meest продовжив розширення мережі відділень новітнього формату – поштоматів та міні відділень. Основою цих відділень є інтеграція в бізнес-партнерів: маркетів, гіпермаркетів, ломбардів, страхових компаній, та інших торгових мереж, які постійно долучаються до проєкту Meest. Для партнерів Meest, міні відділення та поштомати додатковий сервіс, який дозволяє їх клієнтам отримувати послуги по відправці або отриманню поштових відправлень.

У серпні було відкрито 115 нових мінівідділень у 22 областях України, найбільше у Дніпропетровській, Рівненській, Херсонській, Харківський, Тернопільський, Одеській, Львівській, Житомирській, Запорізькій та інших областях.

З них по мережах:

  • У супермаркетах Сім 23 – 2 нових мінівідділення у Рівненській обл., тепер мережа партнера Сім 23 нараховує загалом 64 мінівідділення Meest по всі Україні.
  • АЗС ОККО – 13 нових МВ у Львівській, Волинській, Запорізькій, Дніпропетровській, Полтавській, Закарпатській та Одеській обл. Наразі діюча мережа партнера ОККО нараховує загалом 335 міні-відділення Meest по всі Україні.
  • У магазинах-кав’ярнях SANTORINO – 6 нових МВ у Рівненській області та Почаєві, Тернопільської області. Наразі діюча мережа партнера SANTORINO нараховує загалом 22 міні-відділення Meest по всі Україні.
  • Переважна більшість нових міні-відділень, які були відкриті у серпні, 44 відділення – це мережа продуктових магазинів Везунчик, Кефір, Нектар (Партнер Авіон Плюс). Наразі діюча мережа партнера нараховує загалом 55 міні-відділення Meest по всі Україні.
  • Також, у серпні було встановлено та під’єднали до мережі Meest 72 поштомати в 10 областях України, а саме Київській, Харківській, Одеській, Миколаївській, Запорізькій, Кіровоградській, Львівській, Черкаській, Полтавській, Дніпропетровській.

З них по мережах:

  • Було продовжено співпрацю по встановленню поштоматів у мережі продуктових магазинів КОЛО – 16 нових локацій. Загалом у цій мережі Meest присутній у 71 магазині.
  • Також, нові локації було встановлено у Національній мережі сімейних супермаркетів Делві – 3 поштомати. У підсумку на сьогодні у мережі Делві встановлено та під’єднали 32 поштомати.
  • Ще 2 супермаркети мережі АТБ було доєднано до відділень поштоматів Meest.
  • До мережі поштових відділень Meest постійно підключаємо все нові відділення Ломбардів Скарбниця, цього місяця було додано 1 нову локацію. Загалом у Ломбардах Скарбниця встановлено 87 локацій в різних містах України.
  • Серед інших мережевих партнерів, які долучились до мережі Meest, цього місяця були: Мережа магазинів краси EVA, магазини Близенько, Супермаркети Арсен, Магазини ЛотОК, Дінь-Дінь, Еко-маркети та інші.