Логістика

Meest

Meest доставив до Львова другу партію експрес-тестів на COVID-19

9:16, 05/04/2020

У понеділок до Львова прибуде наступний вантаж з допомогою від Meest.

Вчора, 4 квітня, до Львова з Китаю прибула друга партія експрес-тестів, які глобальна поштово-логістична компанія Meest закупила для боротьби з вірусом COVID-19 у Львові та Львівській області.

Тести від Meest були одразу ж передані координатору Львівського обласного штабу по боротьбі з коронавірусом Андрію Матоличу для розподілу по лікарнях Львівської області та головному лікарю Комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги – Олегу Савчуку для передачі у лікарні міста.

“Наступного понеділка очікуємо прибуття до Львова ще 50-ти тисяч експрес-тестів з Китаю від компанії Meest, які ми передамо до лікарень Львова, Львівської області та інших регіонів України. Найближчим часом буде доставлене професійне спорядження для захисту медичного персоналу, а також, спеціалізоване обладнання для медичних закладів. Сьогодні, як ніколи, важливо згуртуватись і спільними зусиллями боротись з викликами, які стають на нашому шляху. Це стосується кожного, і Meest в тому числі. Важливо допомогти державі в боротьбі з небезпечною хворобою, підтримати медичну систему на всіх рівнях, щоб захистити кожного українця”, — заявив президент Meest Ростислав Кісіль. 

Ростистав Кісіль, президент Meest

Раніше Глобальна група компаній Meest скерувала 20 мільйонів гривень на придбання матеріалів та обладнання для запобігання коронавірусу у Львові та Львівській області. 26 березня Meest доставив до Львова з Китаю першу партію експрес-тестів, які були передані у Львівську міську лікарню швидкої допомоги і їх одразу почали використовувати для тестування лікарів, працівників комунальних служб, які комунікують з громадянами та водіїв міського транспорту.