Події Е&L

McDonald`s відкрила перше кафе з нульовим споживанням енергії

14:21, 29/07/2020

Компанія McDonald’s на території тематичного парку Walt Disney World в штаті Флорида відкрила перший ресторан мережі, який забезпечується власної відновлюваною енергією, повідомляє Retailer.

Новий заклад площею 745 квадратних метрів оснащено сонячними панелями на даху і фотоелектричними скляними панелями. У будівлі працює автоматизована система енергопостачання, а також система пасивної вентиляції, яка дозволяє регулювати температуру і не перешкоджає циркуляції повітря.

Крім того, зали обладнані стаціонарними велосипедами, що виробляють електрику і висвітлюють «золоті арки» McDonald’s. Відзначається, що зараз кафе працює на доставку через сервіс McAuto і на винос. Повноцінне відкриття планується після зняття всіх обмежень у зв’язку з пандемією коронавірусу.

«Ці безпрецедентні часи підкреслюють важливість інновацій для безпеки та сталого розвитку в довгостроковій перспективі. Здоров’я та безпека наших гостей і співробітників залишаються пріоритетом для McDonald’s, але ми також посилено працюємо над тим, щоб вносити свій внесок у стійкий розвиток на благо всієї планети. Запуск нового підприємства став важливим кроком в стратегії McDonald’s по скороченню власного вуглецевого сліду і пошуку ефективних рішень для боротьби зі зміною клімату », – зазначив Маріон Гросс, головний менеджер компанії з постачання в Північній Америці.