Е-комерція

Материнська компанія Jysk отримала рекордні прибутки за 2019 рік

13:10, 28/01/2020

Датська компанія Lars Larsen Group, головна компанія меблевої мережі  Jysk , вкотре досягла рекордних показників за2019 фінансовий рік. Операційний прибуток був на 3,9% більший, ніж рік тому.

Lars Larsen Group досяг  загального обороту в 4,7 мільярда євро  та прибутку до оподаткування – 499 мільйонів євро.

“В результаті великих інвестицій прибуток JYSK був трохи нижчим, ніж попередній фінансовий рік. Це робить ще важливішим те, що наша інвестиційна діяльність, а також ряд інших компаній у групі поставили на такий високий рівень що наші прибутки до сплати податків покращилися на 17,5 мільйонів євро”, – каже голова Якоб Брунсборг.

Окрім Jysk, група Lars Larsen також займає інвестиції в ряд інших компаній, які працюють в широкому спектрі секторів. За словами Брунсборга, прибутковість деяких компаній, таких як  Actona  та  Scancom, обидві активні в меблевому секторі, значно покращилася.

“Scancom насправді багато в чому випереджав свій час. Особливо з точки зору сильної уваги до стійкості та перероблених матеріалів. Посилення уваги до стійкості стало одним з найважливіших подій в 2019 році, і це також проявляється в результаті Scancom , яка забезпечує заробіток до оподаткування в розмірі 3,5 мільйони євро”.

Джерело: retaildetail.