Е-комерція

Mango представляє цифрову спільноту для залучення клієнтів до прийняття рішень

15:25, 24/07/2020

Компанія Mango запустила інноваційну спільноту Mango, нову платформу, присвячену взаємодії зі споживачами та отримання зворотного зв’язку щодо майбутніх подій. Новий мікросайт mnginnovation.com буде спрямований на збір даних для спрощення прийняття рішень з метою кращого розуміння потреб клієнтів.

“Ми – команда інновацій в Mango. Наша мета – налагодити тісніші та інклюзивніші стосунки з нашими клієнтами”, – говорить нещодавно запущена платформа. Доступний англійською, іспанською та французькою мовами, веб-сайт пропонує клієнтам приєднатися, заповнивши реєстраційна форма.

“Ми хочемо вислухати вас і зробити вас частиною наших рішень. У сучасному контексті ми вважаємо це необхідним як ніколи. Як член нашої спільноти, ви допоможете нам розробити інноваційні та незабутні продукти та послуги для майбутнє », – пояснив Манго.

Ініціатива є частиною стратегії, орієнтованої на клієнтів компанії, і її запуск збігається з новим поштовхом до еволюції після пандемії коронавірусу. Окрім опитувань та поглиблених інтерв’ю, бренд, що базується в Барселоні, запросить користувачів взяти участь у сесіях по створенню з метою збирання даних та відгуків про все, від брендингу, дизайну продукту та зберігання концепцій до останніх тенденцій.

Цифрова стратегія

За даними бренду, який вперше вийшов на арену електронної комерції у 2000 році, проєкт дозволить йому “створювати ініціативи та руйнівні послуги, що відповідають потребам наших клієнтів”. А Манго сказав, що платформа буде простором для співпраці, де члени можуть одночасно надавати відгуки та отримувати детальну інформацію про останні ідеї компанії.

Стратегія була апробована іспанським лейблом моди у своїх маркетингових зусиллях у соціальних медіа. Від партнерства з впливовими соціальними мережами до запуску проєктів спільної творчості в Instagram, Mango прагне запросити споживачів взяти участь у його розробці чи розв’язання проблем. Підхід, орієнтований на споживача, починає давати плідні результати. Минулого року компанія здійснила 564 мільйони євро в онлайн-продажах, що становило 24% від загального доходу. Забігаючи на перспективу до 2030 року, Mango хоче, щоб її інтернет-бізнес генерував 30% річних продажів.

“Чим більше даних ми маємо, тим краще ми можемо обслуговувати своїх клієнтів”, – сказав генеральний директор компанії Тоні Руїз в інтерв’ю для FashionNetwork.com на початку березня.

Через кілька місяців і пізніше пандемія фокус Манго залишається твердо фіксованим на своїх цілях.

Джерело: fashionnetwork.