Е-комерція

Ксенія Савчук

Майбутнє e-комерції: тренди 2020

16:39, 13/09/2019

Обсяги електронної комерції в Україні збільшуються семимильними кроками.

На сьогоднішній день частка безготівкових оплат практично зрівнялася з оплатою товарів готівкою. За даними НБУ, за 6 місяців 2019 року українці оплатили банківською карткою 49,4% покупок, а 50,6% – готівкою. Більше половини розрахунків припадає на торгові мережі. Станом на 1 липня 2019 року в Україні працювала 71 картково-платіжні система.

Фінансові технології та електронна комерція набирають нових обертів. Онлайн-бізнесу вже недостатньо мати хороший сайт і приймати оплату карткою. Щоб освоювати ринок і не втрачати наявні здобутки, магазини та онлайн-сервіси мають враховувати новинки галузі та тренди.

Отже, давайте подивимося, які тренди, за прогнозами фахівців, знайдуть відгук у 2020 році.

Віртуальні гаманці
В Україні електронні гаманці поширені менше, ніж в розвинених країнах. На даний, ринок електронної оплати представлений сервісами Apple Pay, Google Pay, якими можна розплачуватися оффлайн і онлайн, а також Visa Checkout і Masterpass для оплати товарів онлайн.

Тому в 2020 році більше зароблятимуть ті онлайн-сервіси, які мають у своєму розпорядженні декілька способів оплати, включаючи електронні гаманці. Зараз майже всі онлайн-сервіси приймають оплату картами і користувачам нерідко набридає необхідність декілька разів вводити дані карти для оплати. Тому прибуток буде більше у компаній, які впровадять оплату електронними гаманцями з функцією миттєвої оплати. Всі описані вище сервіси дозволяють один раз прив’язати свою карту до облікового запису, після чого можна оплачувати товари на сайті без необхідності кожного разу вводити дані.

Варіативність і швидкість доставки
Користувачі стали досить вимогливими до способів і швидкості доставки. Оптимізація ланцюга доставок в 2020 році буде відігравати особливу роль. Клієнт скоріше придбає товар там, де йому буде надана можливість забрати товар в той же день в магазині, поштоматі, найближчому відділенні пошти, ніж чекати дві-три доби доставку з аналогічного сайту.

Не дарма Uber запустив доставку товарів до порогу клієнтів за допомогою дронів. Точніше, товар доставляється з точки А в точку Б кур’єром, який оперативно передає їжу замовнику за вказаною адресою. За підрахунками компанії, швидкість доставки при такій технології скорочується приблизно втричі.

Зростання мобільної комерції
За даними НБУ, популярність безготівкових операцій сприяє розширенню безконтактної інфраструктури. Безконтактні оплати складають близько третини всіх безготівкових операцій в Україні. Все частіше українці вважають за краще розплачуватися смартфонами, смарт-годинами та іншими NFC-пристроями.

Левову частку українці проводять в смартфонах і планшетах, зокрема, в інтернеті – читають описи товарів, порівнюють ціни та умови на сайтах, вивчають пропозиції тощо. Тому фахівці рекомендують, що розробка аплікації значно покращить позиції роздрібного бізнесу.

Додатки в e-commerce
Додатки дають можливість не тільки покращувати досвід взаємодії клієнтів з брендом, але і покращують комунікацію з користувачами. Наприклад, бренду набагато простіше забезпечити користувачам персоналізовані пропозиції, знижки, повідомляти про надходження товарів, нагадувати про кошик та ін.

Динамічне ціноутворення
Інтелектуальне ціноутворення за допомогою штучного інтелекту виходить на нові позиції завдяки можливості коригувати ціни відповідно до поточних ринкових умов. Зокрема, дані програми дозволяють в автоматичному режимі управляти цінами на основі змін в пропозиціях, купівельному попиті, дій конкурентів і інших чинників.

Dropshipping
На сьогоднішній момент дропшиппінг став звичайною тенденцією в усьому світі і в 2020 році цей вид торгівлі набуде величезної популярності. Відправлення клієнту товару безпосередньо третьою особою дозволяє значно знизити витрати на склади, управління персоналом та ін. До того ж, це є відмінним способом масштабувати бізнес.

ROPO
Організація за принципом «шукай онлайн, купуй оффлайн» стане однією з найважливіших завдань для бізнесу в 2020 році. Побудова зв’язків між онлайн- і оффлайн-магазинами дозволить електронній комерції піднятися на істотно новий рівень. Наприклад, цю тенденцію спритно підхопила і посилила «Розетка», відкривши оффлайн-точки. Покупці проводять багато часу, вивчаючи товари онлайн, але все одно приходять в магазин, щоб побачити, як товар виглядає наживо, протестувати його і ін.

Звісно, це далеко не повний перелік трендів, які будуть актуальні в 2020 році, але підготовка до їх реалізації в 2019 подарує бізнесу істотну перевагу.

Джерело: Е-commerce