Логістика

Maersk може обмежити висоту складання контейнерів на корабельних суднах

15:30, 22/02/2021

Після останньої аварії на судні Maersk Eindhoven оператор може обмежити максимальну висоту складання контейнерів на суднах, що прямують через океан, повідомляє Тheloadstar.

Раніше представники Maersk Line підтвердили розповсюджену у ЗМІ інформації про те, що під час негоди за борт впали кілька сотень контейнерів, які зрештою опинилися на дні. Аварія трапилася у Тихому океані.

Причиною надзвичайної ситуації фахівці компанії назвали негоду, під час якої раптово зупинився двигун контейнеровоза. В результаті судно тимчасово втратило керованість, його почало розхитувати на високих хвилях.

За даними перевізника, у воду впало приблизно 260 контейнерів. Експерти вважають, що реакцією на цю подію стане обмеження кількості контейнерів, які складають на палубі. Йдеться про встановлення більш жорстких норм по висоті, уточнюють вони. Але поки що незрозуміло, чи нові норми будуть запроваджені лише на одному маршруті, де сталася аварія, чи на усіх.

Зрештою, варто очікувати негативного впливу даної події на тарифи у сфері океанських контейнерних перевезень, які й без того останнім часом зросли до небачених висот. 

Нагадаємо, що судно, яке зазнало аварії, прямувало з порту Сямені (Китай) до Лос-Анджелеса. Контейнери втрачені неподалік берегів Японії.