Люди Е&L

L’oreal перейде на використання натуральний інгредієнтів в косметиці

14:44, 05/03/2021

Виробник Maybelline і Lancome L’Oréal прагне до 2030 року отримувати майже всі свої інгредієнти з відновлюваних рослинних джерел та мінеральних речовин, з огляду на зростання попиту на органічну та екологічно чисту косметику. Про це повідомляє Reuters.

Провідні світові косметичні групи стикаються з дедалі розумнішими споживачами, які хочуть використовувати креми та пудри з натуральних компонентів, а також продуктів, що підлягають перероблюванню – це тенденція, ускладнена пандемією COVID-19, яка призвела до зростання попиту на безпечні та здорові товари. Це створює серйозну проблему з точки зору адаптації упаковки, а також розробки продуктів.

L’Oréal заявила, що протягом наступних 10 років 95% інгредієнтів усіх її торгових марок будуть отримуватися з рослин і квітів, які можна відновити або пересадити, а також мінералів, яких можна знайти в достатку. Перехід до підходу “зеленої науки” у дослідженнях і розробках також включатиме розробку формул, які не шкодять водним екосистемам при розчиненні у воді. Це включає розробку нових способів вилучення або виробництва таких інгредієнтів, як вітамін С або гіалуронова кислота.