Е-комерція

Liki24 залучив $ 5 млн у Horizon Capital та інших інвесторів

11:36, 14/08/2020

Українська платформа для пошуку і доставки ліків Liki24 залучила $ 5 млн від Horizon Capital і існуючих інвесторів (TA Ventures, Genesis Investments, iClub і Mission Tech). Загальний обсяг залученого фінансування склав $ 6 млн.

Про це  повідомили в пресслужбі Genesis.

Залучені кошти витратять на розширення бізнесу і вихід на ринок Європи. В першу чергу Liki24 намір підкорити Польщу, де сервіс  почав  працювати з липня.

«Наша інвестиція в Liki24 відповідає фокусу на засновників-візіонерів з чіткою стратегією розширення бізнесу, які прагнуть до партнерства з Horizon Capital для досягнення нових висот», – коментує засновник і головний виконавчий директор компанії Horizon Capital Олена Кошарна.

  • Liki24 запустилися в Україні в кінці 2017 року і менш ніж за 3 роки приєднала понад 5000 аптек і виконала понад 500 000 замовлень. Європейське стартап-медіа Sifted назвало Liki24 одним з небагатьох європейських стартапів, які допомагають пом’якшити негативний вплив коронавірусу, а новинна служба BBC включила платформу в число компаній, які допомагають пацієнтам в період карантину.