Е-комерція

LEGO та дизайнерська компанія room copenhagen створили дерев’яні меблі у формі деталей конструктора

14:39, 01/12/2021

Компанія LEGO та данська дизайнерська компанія room copenhagen створили колекцію меблів і предметів інтер’єру, які нагадують детальки конструктора.

Бренди співпрацюють із 2010 року. Їхня нова колекція містить рамки для картин, настінні вішалки, книжкові стелажі та ящики для столу. Усі ці предмети інтер’єру виготовлені у відповідних до своїх прототипів пропорціях, тому один кубик-шухлядка може вмістити інший, і так створюються різні дизайнерські рішення.

Усі предмети колекції виконано із червоного дуба, який має сертифікат Ради з охорони лісу (FSC). Це означає, що деревина добута в законний спосіб із лісів з контрольованою вирубкою та висадкою.

Джейкоб Ебергард, генеральний директор room copenhagen, так говорить про нову співпрацю з LEGO: “Room copenhagen добре розбирається у створенні та виробництві цеглинок LEGO високого рівня для зберігання й організації дитячих речей у домі. І цей запуск виводить нашу співпрацю з групою LEGO на новий рівень, з погляду розширення асортименту продуктів для дорослих. Ми випробували це, випустивши оригінальну дерев’яну мініфігурку LEGO, і успіх цього продукту надихнув нас на створення цілого набору з того самого матеріалу”.