Е-комерція

Lamoda запустила розділ товарів з турботою про планету

13:31, 30/11/2020

Lamoda запустила розділ Lamoda Planet, де зібрала товари, що відповідають принципам усвідомленого споживання.У Lamoda Planet представлено понад 3,5 тисячі товарів від 400 брендів. Вони розділені за шістьма категоріями. Серед них – категорія «Recycle та інновації», де зібрані позиції, які мінімум на 50% складаються з вторинних, перероблених та інноваційних екологічних матеріалів. 

У категорії «Екосклад» – одяг з органічних тканин і натуральна косметика з сертифікатами ECOCERT, ICEA, BDIH, Natrue та іншими. У категорії «З турботою про тварин» – товари від брендів, які гарантують дбайливе ставлення до тварин і не проводять тестувань на них. «Vegan» – товари, які підходять для вегетаріанців.

У «Зберігаючи планету» – товари від відповідальних брендів, які впровадили принципи сталого розвитку на своєму виробництві: скорочують витрати води, електрики і свій вуглецевий слід. У «Хочу допомогти» – товари від надійних благодійних фондів, які отримують прибуток, продаючи свій Мерч на Lamoda .

banner_3317_2.jpg

Також в Lamoda Planet представлені товари, які допомагають скоротити одноразове використання речей: термокружки, сумки-шопери, багаторазові маски й ланчбокси. Потрапити в розділ Lamoda Planet на сайті можна з основного меню через розділи каталогу, а в додатку – через окрему кнопку Lamoda Planet в каталозі.

Вся інформація про проект Lamoda Planet і добірки товарів зібрані на окремому Лендінзі. Там же опубліковані перші результати Lamoda в галузі сталого розвитку, інформація про перероблювання упаковки Lamoda і способи зробити онлайн-шопінг більш екологічним.

У спеціальній формі можна залишити інформацію про своє улюблене екологічному бренд або благодійному фонді, якщо він ще не представлений на Lamoda.

«Ми бачимо, що для клієнтів Lamoda важливі питання екологічності та відповідального споживання, а багато наших бренди-партнери реалізують по-справжньому ефективні ініціативи в цій галузі.

У Lamoda Planet перші зустрічаються з другими. Всі шість категорій розділу будуть постійно поповнюватися новими товарами і брендами. У наступному році ми плануємо додати в картки товарів більш докладний опис і спеціальні теги для більш зручної навігації покупців.

Попереду ще багато роботи, але усвідомлене початок вже покладено!» – розповідає Оксана Костів, керівник групи з корпоративної і соціальної відповідальності Lamoda.

Першим брендом, чиї товари відзначили спеціальними тегами в Lamoda Planet, став Levi’s. У листопаді нова колекція бренду – пуховики з вторинних матеріалів, наповнювачем для яких служить матеріал з пляшок і інших пластикових відходів, і джинси з котонізоване конопляного волокна – була відзначена зеленими тегами «Recycled». 

Джерело: new-retail.