Події Е&L

Корпорація VF придбала ексклюзивний бренд моди Supreme

15:37, 26/11/2020

VF Corporation, материнська компанія, зокрема, Kipling та The North Face, купує ексклюзивний бренд моди Supreme за 2,1 млрд доларів (1,8 млрд євро). Придбання повинно дати новий поштовх обороту електронної комерції компанії.

Бренд вуличного одягу Supreme дуже популярний серед фігуристів та у світі хіп-хопу. Це життєва робота Джеймса Джеббії. Йому вдалося створити неповторний образ навколо бренду, який виховується та підтримується шляхом створення штучного дефіциту. Наприклад, одяг випускається щонайбільше кількома сотнями примірників. Продажі здійснюються в основному через Інтернет – Supreme має лише 12 магазинів у всьому світі, 2 з яких є в Європі. Більшість товарів розпродаються за лічені хвилини.

Про продажі та прибуток Supreme відомо порівняно мало. За даними газети De Tijd, продажі цього фінансового року повинні перевищити 500 мільйонів доларів (422 мільйони євро). Етикетка також розраховує на щорічне зростання від 8 до 10%.

VF Corporation врешті-решт поставить 2,1 мільярда доларів (1,8 мільярда євро) на стіл Supreme. Придбання буде підтримувати онлайн-продажі американської групи моди. Supreme отримує понад 60% свого обороту від продажів через Інтернет.

Джерело: retaildetail.