Е-комерція

Ксенія Савчук

Коронавірус в Австралії боїться онлайн-торгівлі

17:25, 10/03/2020

Дослідження Nielsen Homescan показали, що продажі продуктів в Інтернеті за останні кілька тижнів збільшилися більш ніж на 45 відсотків, створюючи логістичний тиск на мережі постачань ритейлерів поряд із посиленням тиску на поштомати, оскільки споживачі продовжують  запасати продуктові та медичні товари.

Супермаркети та аптеки помітили, що запаси засобів для дезінфекції рук, медичних масок для обличчя, туалетного паперу та багатьох харчових продуктів тривалого терміну зберігання зменшуються, і виробники працюють цілодобово, аби задовольнити попит.

Продажі основних харчових продуктів у Австралії, включаючи макарони, збільшилися на понад 76 відсотків, тоді як яйця, консерви, чай, рис, борошно та стійке молоко зафіксували значні стрибки продажу доларів протягом чотирьох тижнів до 22 лютого у порівнянні з аналогічним періодом минулого рік.

Nielsen Homescan заявив, що Австралія йде слідами Китаю, США та Італії, де вони помітили значні сплески в запасі основних товарів.

“Поспіх накопичувати ці товари вплине на ланцюги постачання для виробників найбільш популярних товарів”, – Берні Х’юз, керуючий директор, Nielsen Connect – Pacific.

Х’юз додав, що ритейлери балансують між тим, щоб зберегти достатню кількість найбільш потрібних товарів на своїх прилавках, роблячи запаси на випадок надзвичайних ситуацій у своїх продуктових кейсах.

Джерело: internetretailing.