Події Е&L

Компанія Meest відсвяткувала 32-гу річницю заснування!

12:00, 22/11/2021

Генеральний директор та засновник групи компанії Meest Ростислав Кісіль привітав команду компанії з 32 річницею від дня заснування.

Про це Ростислав Кісіль написав на особистій сторінці у Фейсбук.

“В 1989 році я створив цю компанію з місією об‘єднати українців в Канаді з батьківщиною та близькими людьми, які залишились в Україні. Був створений справжній міст між Канадою та Україною, який незмінно існує донині” – йдеться у дописі.

MEEST – МІЖНАРОДНА ПОШТОВО-ЛОГІСТИЧНА ГРУПА З УКРАЇНСЬКИМ КОРІННЯМ

Meest – міжнародна група компаній, яка з 1989 надає поштово-логістичні послуги у 20 країнах світу, серед яких: Україна, США, Канада, Австралія, Німеччина, Великобританія, Франція, Італія, Іспанія, Греція, Португалія, Чехія, Польща, Китай, Казахстан, Грузія, Узбекистан, Вірменія, Азербайджан, Ізраїль.

Основні напрямки діяльності компанії – це міжнародні поштово-логістичні та фінансові послуги для компаній та фізичних осіб. 

В Україні група компаній Meest представлена поштово-логістичним оператором Meest Express, який з 2005 року надає послуги адресної доставки відправлень та активно розвиває свою мережу пунктів видачі посилок, Міжнародним поштовим оператором СП «Росан» – членом Всесвітнього поштового союзу, що працює з усіма поштами світу і є визнаним лідером за кількістю входження міжнародних посилок в Україну, сервісом доставки покупок з іноземних інтернет-магазинів myMeest, компанією по доставці габаритних вантажів Meest Cargo, а також, здійснює міжнародні грошові перекази з північної Америки та Європи в Україну під брендом Meest Money Transfer. Meest є беззаперечним лідером українського ринку e-commerce логістики та є партнером по доставці покупок для таких відомих іноземних інтернет-магазинів, як Next, Bonprix, Answear, Notino, Lamoda, Born2Be та інших.

За 30 років Компанія Meest збудувала міцний фундамент і завоювала довіру в споживачів і партнерів у десятках країн, залишаючись вірною своїм основним принципам: близькість до споживача, легкість отримання, доступна ціна послуг і постійне впровадження найновіших технологій в е-commerce та в поштовій логістиці. Meest – це велика і дружня сім’я, де кожний працівник має чудову можливість для професійного розвитку та особистої реалізації.