Події Е&L

Компанія Facebook припиняє підтримку інструменту Facebook Analytics

11:35, 07/04/2021

З 30 червня 2021 року інструмент Facebook Analytics буде недоступний. Про це повідомляється в блозі компанії.

До цього часу користувачі можуть отримати доступ до звітів, експортувати діаграми та таблиці, а також продовжувати аналізувати статистику сторінок. У подальшому проаналізувати результати рекламних кампаній, присутності та взаємодію з аудиторією на Facebook та в Instagram можна за допомогою інших інструментів для бізнесу.

Facebook Business Suite — керування аккаунтами компаній на Facebook та в Instagram, а також детальна статистика за аудиторіями, змістом та тенденціями. Цей інструмент поки що  доступний не всім.

Ads Manager — перегляд та редагування рекламних кампанії у соцмережі, керування групами оголошень та окремими оголошеннями на Facebook.

Events Manager — цей інструмент повідомляє про дії на сайті компанії, в додатках та офлайн-точках; також за його допомогою можна підключити інші інструменти для бізнесу  – наприклад, API Conversions.

Facebook рекомендує скачати важливі дані, діаграми та таблиці зі статистикою сторінки до 30 червня.

Нагадаємо, що в Україні з’явиться своя версія програми з цифрової грамотності «Get Digital». Її запустять компанія Facebook та ГО «Ла Страда-Україна» у рамках тижня цифрової грамотності. Програму створюють для того, щоб надати школам та сім’ям в Україні інструменти створення безпечних цифрових спільнот.