Люди Е&L

Колишній міністр Кабміну і співзасновник monobank запускає новий бізнес

14:43, 27/07/2020

Новий програмний продукт дозволить українському бізнесу економити гроші і бути більш ефективними.

Дмитро Дубілет, співзасновник monobank і колишній міністр Кабінету Міністрів, запускає новий бізнес – програмний РРО (простіше – програмну касу), який дозволить українському бізнесу економити гроші і бути більш ефективними. Над проєктом працюють також Андрій Сухов, Юлія Гусєва і Вадим Ходак.

Як розповів Дубілет на своїй сторінці в Facebook, майже кожен бізнес в Україні повинен мати касові апарати. За словами підприємця, вони дорогі та неефективні. А ринок касових апаратів розділений між кількома компаніями та є класичною олігополією.

Новий програмний продукт Checkbox націлений на три сегменти клієнтів:

Малий бізнес: підприємці, у яких немає великого потоку продажів. Вони зможуть користуватися простою вебсторінкою, чат-ботом або мобільним додатком, легко формувати чеки та друкувати їх або відправляти клієнту на емейл.

Інтернет-магазини: торговці зможуть інтегрувати API, що дозволить, зокрема, відправляти клієнту чек на електронну пошту після оплати та отримання товару.
Роздрібна торгівля (середній і великий бізнес) – магазини, ресторани та т.д. Підприємства отримають інструмент для інтеграції з фронт-системами (ПО, яке встановлюється в кілька кліків і замінює собою касу).
Сервіс буде запущений з 1 серпня. Зараз Checkbox виходить в бета-версії, його вже тестують з декількома партнерами компанії.

Дмитро Дубілет зазначив, що Checkbox – це не проєкт monobank.

Раніше повідомлялося, що Міністерство фінансів України спільно з податкової служби (ДПС) завершують підготовку до запуску безкоштовного фіскального додатки для програмного РРО (реєстратор розрахункових операцій), який вже найближчим часом почне роботу в тестовому режимі.

Джерело: psm7