Лайфхаки

Ксенія Савчук

Книжки про шопінг, які варто прочитати кожному

11:25, 21/10/2021

Інтернет спонукає купувати що раз більше. Ми пропонуємо вам нову літературу з онлайн-книгарень про те, як навчитись купувати раціонально, а також те що потрібно.

Коли менше — насправді більше

Джошуа Беккер — один з найвпливовіших представників руху мінімалістів, засновник сайту «Шлях до мінімалізму», пропонує прості кроки до усвідомленого щасливого життя без зайвих речей. Він розповідає про те, як обходитися меншою кількістю речей і відчувати натомість більше задоволення.

Купити: Коли менше — насправді більше у книгарні Є можна за 138 грн.

Балачки навколо шафи. Доступно та просто про моду і стиль

Ця книга руйнує стереотипи щодо вбрання і спростовує сталі упередження. Маленька чорна сукня не всім пасує, горизонтальні смужки не завжди повнять і навіть леопардовий малюнок може бути іноді дуже доречним. В книзі ви знайдете практичні поради щодо того, як побудувати свій власний стиль, як обирати та комбінувати одяг.
Ви дізнаєтесь історію звичних речей, які точно є у вашій шафі, опануєте стильні трюки, які застосовують професіонали, та зможете легко знаходити в магазинах одяг, який вам личитиме. Книга розрахована на широке коло читачок і буде цікава навіть тим, хто ніколи не цікавився модою.

Купити: 320 грн у мережі книгарні Є.

Без роздумів: Приховані сили, що змушують нас купувати

Ця книга входить в обов’язковий список літератури бізнес-шкіл по всьому світу, її автор – визнаний гуру маркетингу. А ми вирішили включити її в нашу добірку, щоб ви не попалися на виверти маркетологів. Гаррі Беквіт з гумором розповідає про прийоми впливу на вибір покупця. А також він ділиться цікавими історіями створення і просування відомих брендів, в тому числі говорить і про кампанії по розкрутці акторів і спортсменів. Ви знали, що емоції впливають на наше рішення про покупку? Чому нас чіпляє музика і як це використовують маркетологи? Як рекламщики використовують нашу пристрасть до гри? Прочитавши цю книгу, ви вже не станете легкою здобиччю маркетологів. Запам’ятайте, шопоголіки: обізнаний – значить, озброєний.

Вартість книги в книгарні Є 293 грн.

Твій щасливий одяг

Книжка порад від всесвітньо відомої психологині моди Донн Керен про те, як використати переваги гардеробу на шляху до досягнення своєї мрії. Ви можете не задумуватися про свій повсякденний look, але чи знаєте ви, що те, що ви одягаєте сильно впливає на ваше самопочуття? Або що ваш одяг впливає на те, як інші сприймають вас? Кілька змін у вашому гардеробі та порад з «психологію стилю» не тільки змінять ваш зовнішній вигляд, а й якісно покращать ваше життя. Донн Керен одна з перших почала досліджувати «психологію моди» й витратила роки, вивчаючи взаємозв’язок між вбранням та його сприйняттям оточуючими. У книжці «Твій щасливий одяг» вона виходить далеко за рамки відомих порад щодо перевтілення іміджу й підштовхує читачів до запитання: ви важливий вибір одягу у моєму житті й чи допомагає він досягти запланованих цілей у житті? Книжка допоможе вам розкрити свій унікальний стиль, купувати одяг більш усвідомлено, використовувати колір на свою користь  та зрозуміти, що краса — не має стандартів. Інформація, якою ділиться Донн, стане вашою силою, якою ви будете користуватися щоразу, як відчиняєте шафу, або обираєте вбрання для важливої зустрічі.

Вартість книги на сайті Yakaboo 240 грн.