Люди Е&L

Керівникам Amazon India висунуто звинувачення у контрабанді наркотиків

15:26, 30/11/2021

Поліція звинуватила керівників Amazon India у контрабанді наркотиків.

Керівникам індійського бізнесу Amazon були висунуті звинувачення після того, як сайт компанії використовували для контрабанди марихуани.

Минулого тижня поліція центрального штату Мадх’я-Прадеш заарештувала двох чоловіків за звинуваченням у перевезенні 20 кг цього наркотику до інших штатів Індії. Поліція повідомляє, що чоловіки також торгували канабісом на сайті Amazon — під виглядом продажу листя стевії, натурального підсолоджувача.

Керівників Amazon India заарештували. Компанія заявила, що ділиться інформацією з правоохоронними органами та всіляко сприяє слідству:

«Amazon категорично не приймає неправомірну поведінку і вживає суворих заходів проти окремих осіб або третіх осіб за порушення нашої політики чи застосовного законодавства»

Представники компанії додали, що Amazon не дозволяє продаж незаконних товарів і вживає суворих заходів щодо продавців, які порушують ці правила. Поліція штату заявила, що виконавчим директорам Amazon India були пред’явлені звинувачення відповідно до Закону про наркотичні засоби та психотропні речовини.

Це сталося через «відмінності у відповідях у документах, наданих компанією у відповідь на питання поліції, та фактах, виявлених в ході розслідування», — йдеться у заяві поліції.

Влада не повідомила, скільком керівникам були пред’явлені звинувачення.

За оцінками, за допомогою вебсайту Amazon нібито було продано 1 000 кг марихуани на суму близько $148 000.

Індія зараз ключовий закордонний ринок для Amazon. Американський гігант електронної комерції інвестував понад $6,5 млрд у роботу в цій країні.