Логістика

Карантин збільшить доходи служб доставки їжі в Україні до 70%

14:24, 16/03/2020

Як після введення карантину змінився режим роботи та обсяг замовлень найбільших служб доставки України – Uber Eats, Glovo, Raketa та інших.

Редакція AIN.UA попросила служби доставки їжі розповісти, чи готові вони до зростання попиту, чи будуть міняти ціни і як будуть забезпечувати безпеку кур’єрів і клієнтів.

Uber Eats:

У відповідь на поширення коронавірусу у світі ми нагадали користувачам Uber Eats, що вони можуть просити, щоб доставка здійснювалася до їх порогу.

Ми одночасно працюємо над новими функціями продукту, щоб зробити цей процес ще більш зручним, і ми сподіваємося, що це буде корисно всім користувачам платформи в найближчі тижні.

Glovo:

Сервіс продовжує працювати у звичайному режимі. З огляду на впроваджені в країні заходи, ми готові до збільшення попиту і зростання кількості замовлень.

Одним з наших пріоритетів залишається турбота про захист і здоров’я партнерів, кур’єрів і користувачів. Ми ведемо переговори з партнерами про розміщення антисептичних засобів в закладах, закуповуємо захисні маски та антисептики в Glovo-центри для кур’єрів.

Ми стежимо за оновленнями і готові адаптувати наші дії відповідно до розвитку ситуації в Україні. Зокрема, клієнти можуть використовувати безконтактну доставку, просто вказавши це в коментарі кур’єру, який прибув на місце із замовленням.

Raketa:

  1. За зростанням попиту: Зростання прогнозуємо і до нього готові. Кур’єрів вистачить, наш відділ логістики готовий до будь-якого повороту подій.
  2. За ціною: Ціни не зміняться. Наша доставка, як і раніше, залишиться безкоштовною для клієнта, а вартість страв у додатку повністю відповідають цінам в меню ресторанів. Ми за цим слідкуємо і контролюємо, щоб наші клієнти не переплачували.
  3. З безпеки клієнтів і кур’єрів: Кур’єрам розпочинаємо надавати маски, дезінфекційні засоби для рук. Опрацьовуємо можливість щоденних медоглядів. А також запускаємо послугу безконтактної доставки. Щоб використовувати таку послугу, достатньо зробити потрібну позначку в коментарях до замовлення та оплатити його карткою. Тоді кур’єр зателефонує замовнику та обговорить, де залишити пакет із замовленням.

Menu.ua:

  1. За зростанням попиту: за добу після оголошення карантину ми отримали зростання замовлень до 25%. За нашими прогнозами, кількість замовлень їжі з доставкою може зрости до 70% за найближчі 2-3 тижні. У нас достатній штат кур’єрів для того, щоб забезпечити своєчасну доставку у зв’язку з ростом попиту.
  2. За цінами: доставка, як і раніше, буде безкоштовною для всіх користувачів. На вартість страв у ресторанах ми не впливаємо, але контролюємо партнерів, щоб ціни в закладі були такими ж, як і на доставку.
  3. З безпеки клієнтів та кур’єрів: Ми провели додатковий інструктаж для команди служби доставки. Всі кур’єри Menu.ua користуються санітайзерами (для обробки рук і сумок), масками, а також дотримуються рекомендованої дистанції при передачі замовлень клієнтам. Наші кур’єри не користуються громадським транспортом, тільки власним (в основному авто і мото).

Bolt Delivery:

  1. За зростанням попиту: Bolt Delivery постійно зростає, у зв’язку з введенням карантину попит ще сильніше збільшився. Багато хто змінює свій графік життя, відповідно і години пік теж помінялися.
  2. За цінами: У нас діє динамічне ціноутворення на усі послуги, в тому числі та на сервіс Delivery.
  3. З безпеки клієнтів і кур’єрів: Ми плануємо закуповувати санітайзери і пропонувати їх всім водіям сервісу Bolt, це допоможе знизити ризик зараження як для водія, так і для пасажирів.

Нагадаємо, Сервіс Raketa впроваджує безконтактну доставку, такі самі заходи безпеки у Польщі запровадила служба доставки Pyszne.pl, а доставка Szopi.pl забезпечує покупки для людей старше 60 років безкоштовно через коронавірус.

Джерело: AIN.UA