Е-комерція

Kabanchik.ua запустив додаток для доставки продуктів, ліків і посилок

13:51, 01/04/2020

Сервіс Kabanchik.ua запустив мобільний додаток «Доставка Kabanchik.ua: продукти, ліки, що завгодно». У ньому люди можуть знайти кур’єра, який доставить товари з магазину, ліки з аптеки або передасть посилку.

Чому запустили окремий додаток

Навантаження на поштових операторів і кур’єрів збільшилася. Тільки на Kabanchik.ua кількість замовлень по доставці в березні виросло на 30% в порівнянні з лютим і зростання триває.

«Щодня люди замовляють через Kabanchik.ua доставку продуктів з магазинів, їжі з ресторанів, ліків з аптек. Після 16 березня це кілька сотень замовлень в день. Але наші можливості набагато більше – тільки в Києві зареєстровано 47 000 спеціалістів в категорії “Кур’єрська доставка”.

Щоб допомогти якомога більшій кількості людей в період карантину вчасно отримувати замовлення, створили окремий додаток з доставки товарів з магазинів і аптек, заточене під зручну доставку», – розповідає Ольга Сорока, керівник відділу маркетингу Kabanchik.ua.

Як працює програма

Щоб замовити доставку, потрібно написати в формі, що доставити, звідки, куди і коли. Вартість послуги можна виставити самостійно або за допомогою сервісу. Після цього додаток підбере фахівця. У кур’єрів є рейтинг від попередніх замовників.

Доставка Kabanchik.ua: продукти, ліки, что завгодно

Скріншоти з програми

Вартість доставки починається від 70 грн за пішу доставку і від 90 грн, якщо кур’єр на власному транспорті. Ціна буде вище, якщо замовлення термінове або для кур’єра є додаткові доручення. Середня вартість послуги кур’єрської доставки в березні на Kabanchik.ua – 130 гривень.

«Ціни в цій категорії динамічні і залежать від сезону, попиту і послуг, які паралельно може виконувати кур’єр. Наприклад, кур’єрів часто просять не просто доставити щось з пункту А в пункт Б, а й купити продукти, квіти або подарунок», – уточнює Ольга Сорока.

Клієнт розплачується з кур’єром безпосередньо. При цьому Kabanchik.ua страхує угоди на 1 000 грн.

Джерело: evo.business