Події Е&L

Jusk передав на утилізацію понад тисячу матраців

17:07, 27/10/2020

У вересні цього року компанії JYSK вже вдруге вдалося реалізувати екоініціативу, головною метою якої є збір і утилізація старих матраців. Ця кампанія покликана підвищити ековідповідальність споживачів і зробити внесок в збереження навколишнього середовища, повідомляє Trade Master. UA з посиланням на прес-реліз компанії.

З 10 по 13 вересня 2020 на мережі магазинів JYSK у покупців була можливість віддати старий матрац на утилізацію, а в обмін отримати додаткову знижку у 20% на покупку якісного матраца із серії GOLD.

Виконавчий директор компанії JYSK Євген Іваниця розповідає:

«Ми дуже раді тому, що кількість покупців, які приєдналися до нашої ініціативи, зросла у два рази. Для нас це свідчить про те, що все більше людей виявляють турботу про навколишнє середовище, а наша інформаційна кампанія підштовхує українців прийняти рішення на користь екологічної відповідальності. Адже через свою габаритності та матеріалів, з яких виготовляються матраци, кожен з них розкладається понад 50 років. Завдяки нашій ініціативі понад 1000 матраців, яким точно не місце на звалищі, були відправлені на завод під Києвом, який і займається відповідної утилізацією. Там матраци розбираються на компоненти, кожен з яких отримує нове життя, а навколишнє середовище при цьому залишається в безпеці від великогабаритного сміття».

Найбільш активними учасниками акції стали жителі Києва, Львова, Одеси, Дніпра і Харкова. Здати старий матрац покупці могли прямо в магазині мережі або при доставці нового придбаного матраца додому. Всі витрати на транспортування та утилізацію матраців компанія JYSK взяла на себе. В JYSK вже анонсували, що наступний збір матраців запланований на лютий 2021 року.

У компанії сподіваються, що кількість учасників акції буде зростати з кожним разом, а значить – збільшиться і внесок кожного в збереження навколишнього середовища. Варто відзначити, що це не перша екоініціатива від JYSK. Раніше в магазинах був організований збір постільної білизни, а в жовтні 2020 співробітники JYSK вже встигли обміняти старі подушки на приємні бонуси у вигляді додаткової знижки на нову подушку, а всі зібрані подушки були відправлені до притулків для тварин.

Компанія також почала відмовлятися від пластикових пакетів, періодично пропонує додаткові знижки покупцям, які приходять на шопінг із власною торбинкою. А найближчим часом у всіх магазинах мережі будуть створені точки збору використаних батарейок, організовані спільно з активістами з проекту «Батарейки, здавайтеся». Таким чином в JYSK одночасно дбають про збереження навколишнього середовища, про комфорт покупців і їх вигоді.

Джерело: trademaster.ua