Е-комерція

Італія створить віртуальний павільйон на платформі електронної комерції Alibaba

11:55, 24/11/2020

У понеділок Італія підписала партнерство з китайським гігантом електронної комерції Alibaba Group з метою створення віртуального магазину для італійських товарів, спрямованого на збільшення експорту між бізнесом (B2B) на тлі пандемії COVID-19.

«Павільйон Made in Italy» буде постійною виставкою в Інтернеті, де італійські компанії зможуть демонструвати свою продукцію та каталоги покупцям у всьому світі.

Спочатку проект буде орієнтований на близько 300 італійських компаній, йдеться в заяві торгового агентства Італії з акцентом на малі та середні підприємства у секторах харчування та напоїв, одягу та дизайну та промислових технологій.

МСБ є основою італійської економіки, де близько 5,3 мільйона компаній працюють понад 15 мільйонів людей, показує дослідження дослідницького центру Prometeia.

“Я впевнений, що наші компанії не тільки виконають завдання, але і зрозуміють, що це був необхідний і простий крок”, – заявив міністр закордонних справ Луїджі Ді Майо під час онлайн-презентації ініціативи.

У вересні Італія зросла на 2,1% у порівнянні з попереднім роком, повідомляє Національне бюро статистики Istat, підсилюючи надії на те, що зовнішня торгівля може оживити економіку, яка, як очікується, скоротиться щонайменше на 9% у зв’язку з коронавірусом.

Компанія Alibaba, яка веде бізнес приблизно в 190 країнах, зафіксувала, що в листопаді після COVID-19 шопінг-феєрія після COVID-19 досягла 74 мільярдів доларів, що робить її найбільшою подією продажів у світі.

Джерело: fashionnetwork.